„Physical” powróci z 3. sezonem!

Czarna komedia o kobiecej guru fitness pt. „Physical” będzie miała swój trzeci sezon w serwisie streamingowym Apple TV+.

„Physical” Apple TV+

Po pierwszym sezonie pojawiło się kilka pytań dotyczących przyszłości serialu Physical, ale drugi sezon sprawił, że kontynuacją serialu jest oczywista. Sheila Byrne występuje w roli przedsiębiorczej Sheili Rubin, która próbuje zbudować markę ze swojego rodzącego się imperium fitness. Ale jest wiele przeszkód, w tym okropny mąż i zaciekła konkurencja biznesowa. Serwis Apple TV+ zapowiedział w czwartek, że Physical powróci z kolejnym sezonem. To jednak trochę potrwa, ponieważ drugi sezon właśnie się zakończył.

„Jestem podekscytowany możliwością dalszego opowiadania historii Sheili w ramach twórczej współpracy z Rose Byrne i resztą naszej niesamowitej obsady, scenarzystów i ekipy. Zapierający dech w piersiach, zabawny i odważny występ Rose jest gwiazdą północy na naszej drodze do osobistego wzmocnienia i transformacji w południowej Kalifornii w latach 80. w całej jej synth-popowej, spieczonej słońcem, spandeksowej chwale” – powiedziała Annie Weisman, twórczyni i showrunnerka serialu.

Po pierwszym sezonie w 2021 roku było wielu, którzy kwestionowali, czy Physical będzie kontynuowany. Krytycy nie byli zadowoleni, a początkowe dziesięć odcinków uzyskało zaledwie 65% aprobaty na stronie agregującej recenzje Rotten Tomatoes.

Ale sezon drugi, którego premiera odbyła się w 2022 roku, zmienił wszystko. Zdobył uznanie krytyków i uzyskał 91% aprobaty na Rotten Tomatoes.

Sezony pierwszy i drugi serialu są dostępne na Apple TV+. (Niektórzy sugerują pominięcie pierwszego sezonu i rozpoczęcie od drugiego).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple