System TEOS Lite dla firm teraz można wypróbować bezpłatnie!

Warto mu się przyjrzeć bliżej – można wypożyczyć monitor Sony Bravia B2B, albo tablet z licencją TEOS Lite – i bezpłatnie sprawdzić jak to działa.

TEOS Lite w programie Try&Buy

Wielkie organizacje mają swoje zaawansowane systemy do zarządzania. Małe i średnie firmy rzadko korzystają z takich rozwiązań. Z wielu powodów. Bo zatrudniają niewiele osób, bo nad wszystkim panują, bo nie wiedzą w czym by to pomogło. Wszystko działa. Ale przecież zdarzają się kłopotliwe sytuacje, dezinformacja i problemy. W dobie powszechnej cyfryzacji może już czas pożegnać korkowe tablice i zeszyt do rezerwacji sal?

System TEOS Lite to nowość. Został zaprojektowany dla małych i średnich firm, które potrzebują sprawnego zarządzania informacją i przestrzenią. Jest łatwy w obsłudze. Można nim zarządzać z poziomu smartfona i nie jest dużym obciążeniem dla budżetu. 

Zakład kosmetyczny, który optymalizuje wykorzystanie powierzchni pozwalając swoim pracownicom elastycznie korzystać z pomieszczeń boryka się z zeszytem przy zapisach na kolejne wizyty. Nie wszystkie pracownice pamiętają też o informowaniu klientek o nowościach i promocjach. TEOS Lite dla takiej firmy okazuje się rozwiązaniem wymarzonym. Rezerwacja pomieszczeń przy planowaniu wizyt odbywa się sprawnie i wygodnie. Nie ma wątpliwości, która sala jest dostępna i kto w niej pracuje. Łatwo też anulować rezerwacje i sprawdzić – czy wizyta może się przedłużyć.

Monitory Sony Bravia B2B w częściach wspólnych wyświetlają zawsze atrakcyjne i aktualne komunikaty, do których tworzenia nie trzeba angażować grafika. Wszystko można zrobić z poziomu smartfona. To bardzo usprawnia pracę i podnosi efektywność.

Przedszkole, które na rzecz TEOS Lite zrezygnowało z korkowych tablic – każdego dnia dostarcza rodzicom wszystkich niezbędnych informacji. Monitor umieszczony przed każdą salą znakomicie zastępuje stały kontakt z wychowawcą. Można poznać menu, dowiedzieć się jaka była frekwencja poprzedniego dnia i jaki jest plan zajęć.

W ten sposób dostarczane są też informacje o planach na najbliższe tygodnie czy lista niezbędnych rzeczy, które dzieci mają przynieść, Wszystko jest kolorowe i opatrzone dużą ilością zdjęć i innych materiałów graficznych. Aktualizacja wymaga kilku minut, a gotowe szablony pomagają w tworzeniu atrakcyjnych treści. Poprawia to komunikacje i oszczędza czas, a rodzice nie przeszkadzają w zajęciach.

Klub fitness wykorzystuje swoją witrynę i za pośrednictwem monitora Sony Bravia B2B prezentuje przykładowe plany treningowe, ogłasza promocje  i zachęca do zapoznania się z ofertą. Monitory umieszczone na ścianach przed urządzeniami umilają czas ćwiczącym, a trenerzy dzięki TEOS Lite mogą rezerwować sale na indywidualne zajęcia. Wszystko odbywa się bez konieczności angażowania recepcji i dopytywania konkretnego pracownika. 

Po co małej firmie Digital Signage?

Nie ulega wątpliwości, że cyfrowe treści bardziej angażują odbiorców niż papierowe plakaty. Ich walorem jest też nieograniczona możliwość szybkiej zmiany kontentu i koszt, który jest znacznie niższy od druku. Daje to możliwość nie tylko dotarcia z informacją o własnej ofercie, ale także zaprezentowania propozycji partnerów. Dzięki Digital Signage można łatwo i szybko dotrzeć do wybranej grupy docelowej z precyzyjnie dostosowanym komunikatem np. do rodziców dzieci w określonym wieku, do kobiet korzystających z określonych usług czy mężczyzn dbających o formę.

Digital Signage na monitorze SONY Bravia (recepcja/poczekalnia)
Digital Signage na monitorze SONY Bravia (recepcja/poczekalnia)

TEOS Lite – jak to działa?

TEOS Lite – jest prostym w obsłudze rozwiązaniem chmurowym plug&play. Do dyspozycji są dwie funkcji – rezerwacja sal oraz Digital Signage. 

Przygotowano gotowe szablony, które wystarczy wypełnić treścią. Pliki można wgrywać z pamięci urządzenia lub z folderów z Dropbox i Google Drive. Jest to rozwiązanie kompatybilne z MS Office 365 i z MS Exchange. Jest zgodne z systemem Android i iOS

TEOS Lite zaprojektowano dla firm, które nie potrzebują więcej niż 15 punktów – czyli monitorów i/lub tabletów zintegrowanych w ramach systemu.

Funkcje TEOS Lite na urządzeniu mobilnym
Funkcje TEOS Lite

Narzędziem instalacyjnym jest tu smartfon, choć oczywiście można skorzystać z komputera. Do działania systemu konieczne jest posiadanie urządzeń końcowych – czyli monitorów Sony Bravia i/lub tabletów z systemem Android. Musi być na nich zainstalowania aplikacja dzięki której można zintegrować je w ramach rozwiązania. Wystarczy za pośrednictwem smartfona zalogować się do panelu klienta i odczytując QR Kody – automatycznie dodać urządzenia do systemu, a one automatycznie pobiorą sobie konfiguracje.

TEOS Lite TRY&BUY

Wypożyczenie tabletu lub monitora B2B Bravia z licencją TEOS Lite jest bezpłatne. Wystarczy wysłać e-mail do organizatora z podaniem preferowanego terminu wypożyczenia na okres dwóch tygodni. Organizator termin potwierdzi, albo poda najbliższy, dostępny i przekaże druk Oświadczenia do wypełnienia. Dopiero dostarczenie podpisanego Oświadczenia uruchamia procedurę. Koszty dostarczenia zestawu i jego zwrotu obciążają organizatora. Szczegóły dostępne są w regulaminie programu.

W przypadku zakupu można wybrać jeden z planów płatności za licencje – raz w miesiącu, raz w roku,  raz na 3 lub 5 lat. Wysokość opłaty zależy od liczby wykorzystywanych urządzeń końcowych czyli liczby licencji TEOS Lite.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Sony Polska