Xming Mini Projector Q1 SE dostępny w Europie

Xming Mini Projector Q1 SE może wyświetlać obrazy o przekątnej do 120 cali, a teraz można kupić go także w Europie.

Xming Mini Projector Q1 SE
Xming Mini Projector Q1 SE

Projektor multimedialny Xming Mini Projector Q1 SE jest obecnie sprzedawany w Europie po 33% niższej niż standardowa cena detaliczna. Urządzenie przenośne może generować obrazy o przekątnej do 120 cali w natywnej rozdzielczości 1080p. W urządzenie wbudowany jest system dźwiękowy z dwoma głośnikami o mocy 3 W, a projektor obsługuje kopie lustrzane ekranu z różnych urządzeń z systemami Android i iOS.

Xming Mini Projector Q1 SE to nowy kompaktowy projektor z ekosystemu Xiaomi. Przenośne urządzenie ma wymiary 115 x 134 x 175 mm (4,5 x 5,3 x 6,9 cala). Warto zauważyć, że urządzenie nie ma baterii, więc będzie musiało być podłączone do źródła zasilania, aby działać. Gadżet ma źródło światła LED o jasności do 250 ANSI lm, i może generować obrazy od 40 do 120 cali w natywnej rozdzielczości 1080p.

Obsługiwanych jest wiele trybów projekcji, takich jak wisząca, przednia i tylna projekcja pod sufitem. Funkcje gadżetu to między innymi korekcja trapezu oraz kółko do regulacji ostrości. Unikalny system chłodzenia Xming wykorzystuje podwójne wentylatory turbo, aby zapewnić, że urządzenie nie przegrzeje się. Działa to na poziomie 30 dB, aby nie zakłócać wrażeń podczas oglądania filmów..

W urządzenia wbudowany jest system stereo składający się z dwóch głośników o mocy 3 W, który zapewnia wirtualny dźwięk przestrzenny. Projektor obsługuje rzutowanie ekranu z różnych urządzeń iOS i Android. Możesz także podłączyć się do urządzenia przez port HDMI 1.4 lub USB 2.0.

Obecnie można kupić Xming Mini Projector Q1 SE w krajach europejskich, w tym w Holandii, Francji i Włoszech, po obniżonej cenie 152,37 EUR (~715 zł). Jest to o 33% niższa cena od regularnej ceny detalicznej wynoszącej 228,57 EUR (~1073 zł).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: NotebookCheck | Xming