Xiaomi Mi Band 7 zadebiutuje 24 maja!

Firma Xiaomi potwierdziła, że następna generacja popularnej opaski sportowej firmy – Xiaomi Mi Band 7 zadebiutuje w Chinach 24 maja 2022 roku.

Xiaomi Mi Band 7 – oficjalne grafiki opaski
Xiaomi Mi Band 7 – oficjalne grafiki/zdjęcia opaski

Wczoraj pojawiła się oficjalna wiadomość o premierze serii Redmi Note 11T w Chinach zaplanowanej na 24 maja 2022 roku, a telefony nie są jedynymi urządzeniami, które pojawią się na imprezie. Xiaomi właśnie potwierdziło, że Mi Smart Band 7 zostanie wprowadzony na rynek tego samego dnia, co seria Redmi Note 11T. Możemy zobaczyć nawet kilka szczegółów na temat specyfikacji opaski, a także kilka oficjalnych zdjęć jego projektu.

Przeczytaj również: Mi Band 7 i nowe Xiaomi Watch na horyzoncie

Mi Band 7 będzie miało znajomy z poprzednich generacji opasek kształt pigułki, ale ekran AMOLED będzie miał większą przekątną 1,62 cala w porównaniu z rozmiarem 1,56 cala w poprzedniej opasce Mi Band 6.

Większy panel pozwoli na wyświetlanie większej liczby opcji zegarka na ekranie głównym, który powinien być łatwiejszy do odczytania niż w poprzednich modelach. Ciekawie, jak ten większy ekran wpłynie na wygodę użytkowania.

Nowe zwiastuny szczegółowo opisują również obecność modułu NFC, który najprawdopodobniej ponownie będzie zależny od rynku. Inne funkcje obejmują pomiary tętna, tlenu we krwi i danych o ćwiczeniach, a także stałe wbudowane aplikacji do obsługi pogody, sterowania muzyką i alarmów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: GSM Arena | Weibo (źródło 1) (źródło 2)