Tak wygląda nadchodzący Sub Mini od Sonosa

Projekt nowego urządzenia Sonos Sub Mini wycieka zaraz po tym jak firma wprowadziła na rynek niedrogiego soundbara Ray.

Render subwoofera Sonos Sub Mini | fot. The Verge
Render subwoofera Sonos Sub Mini | fot. The Verge

Firma Sonos w zeszłym tygodniu oficjalnie wprowadziła na rynek swój najbardziej przystępny cenowo soundbar o nazwie Sonos Ray. Teraz w sieci pojawił się jeden z kolejnych produktów firmy, który byłby dobrym towarzyszem dla soundbarów Ray i Beam. Udostępniony projekt przez serwis The Verge zdradza nam jak będzie wyglądał Sonos Sub Mini. Znamy tez prawdopodobną datę premiery.

W tym momencie firma sprzedaje tylko jedną opcję bezprzewodową do obsługi niskich częstotliwości, Sub (Gen 3) za 3899 zł. To nie jest idealny produkt dla mniejszych przestrzeni i mniejszego budżetu, który pasuje do soundbarów Ray and Beam, które kosztują poniżej 2500 zł.

Jak widać na powyższym renderze stworzonym przez redaktorów The Verge po obejrzeniu prawdziwego obrazu, Sonos Sub Mini ma cylindryczny kształt z pionowym wycięciem. To wskazuje, że Sonos może używać podobnej konstrukcji wewnętrznej jak Sub.

Nie znamy konkretnych wymiarów, ale biorąc pod uwagę nazwę, nowy subwoofer powinien mieć kompaktową obudowę. Szczegółowe funkcje i ceny również nie zostały ujawnione, przynajmniej na razie.

Chociaż nie jest jasne, kiedy możemy zobaczyć premierę Sonos Sub Mini, komentarze dyrektora generalnego firmy Patricka Spence’a sugerują, że może pojawić się do września tego roku.

Kolejną wskazówką, że może to być kolejna wersja subwoofera firmy, jest wewnętrzny kryptonim. Soundbar Ray, który właśnie został wprowadzony na rynek, używał nazwy S36, a Sub Mini jest wewnętrznie znany jako S37.

W zeszłym tygodniu, wraz z przedsprzedażą Sonos Ray, firma ujawniła również, że jej własny asystent głosowy zostanie uruchomiony w czerwcu – pozwoli on klientom Sonosa na natywną kontrolę Apple Music.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: The Verge