Apple zapowiedziało „Behind the Mac: Skywalker Sound”

Zwiastun „Behind the Mac” opublikowany w piątek na kanale Apple’a na YouTubie ujawnił zajawkę pracy studia Skywalker Sound.

„Behind the Mac: Skywalker Sound” #Maythe4th

Jednominutowy zwiastun filmu Behind the Mac: Skywalker Sound przedstawia artystów stojących za Skywalker Sound, działem studia Lucasfilmu odpowiedzialnym za efekty dźwiękowe do „Gwiezdnych wojen”. Cały film ma zadebiutować 4 maja 2022 roku, czyli w Dzień Gwiezdnych Wojen (Star Wars Day – MayThe4th) na oficjalnym kanale firmy na YouTubie. Klip przedstawia producentów zaangażowanych w tworzenie różnych efektów dźwiękowych w ramach franczyzy Star Wars. Twórcy zdradzą jak powstawały i jak tworzyli najrozmaitsze odgłosy znane fanom z filmowych produkcji.

Zobacz także: W najnowszym utworze Grimes słyszymy, że AI jest przyszłością…

To tylko najnowsza z serii kronik „Behind the Mac”, opowiadająca o ludziach, którzy wykorzystywali komputery Mac w swojej pracy. Wcześniej mogliśmy zobaczyć „Behind the Mac with FINNEAS”.

Apple wystartowało z kampanią w 2018 roku, a jednym z pierwszych sprofilowanych artystów była Grimes (Claire Boucher) – kanadyjska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna, reżyserka teledysków i artystka wizualna. Prywatnie, od 2018 roku partnerka życiowa Elona Muska.

Obejrzyj cały zwiastun filmu dokumentalnego „Behind the Mac: Skywalker Sound”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple