„Minx” nie tylko o magazynie z panami dla pań na HBO Max

Nowy serial HBO Max osadzony w latach 70. będzie kroniką tworzenia magazynu, który łączy radykalne myślenie z nagimi przystojniakami.

Serial „Minx” HBO Max 2022

Początkująca feministka otwiera rewolucyjny magazyn po nawiązaniu współpracy z wydawcą specjalizującym się w sprośnościach w nowym zwiastunie nadchodzącego serialu HBO Max zatytułowanym Minx. Premiera przewidziana jest na 17 marca 2022 roku.

W serialu, osadzonym w latach siedemdziesiątych, występuje Ophelia Lovibond jako Joyce, młoda kobieta, która chce założyć radykalny magazyn zatytułowany The Matriarchy Awakens (ang. Przebudzenie Matriarchy). Chociaż, jak można się spodziewać, zostaje zestrzelona przez szereg starych mężczyzn ze świata wydawniczego, udaje jej się wzbudzić zainteresowanie Douga (Jake Johnson, który jest również współproducentem wykonawczym),

Doug jest gotów opublikować jej magazyn z kilkoma poprawkami: „Musisz ukryć sedno — to tak, jakby dać psu pigułkę, najpierw zanurzając ją w maśle orzechowym” — mówi Doug Joyce w zwiastunie. „[tutaj masłem będą] nadzy mężczyźni!”

Reszta klipu przedstawia Joyce, która rozpoczyna rewolucję seksualną i wybiera przystojniaków na rozkładówki, jednocześnie walcząc z wysoko postawionymi mężczyznami, którzy chcą zamknąć jej magazyn. Aby historia nie była taka prosta, okazuje się, że uczciwy facet, taki jak Doug, ma pewne powiązania ze zorganizowaną przestępczością.

Oprócz Lovibond i Johnsona w Minx występują Idara Victor, Jessica Lowe, Lennon Parham, Michael Angarano i Oscar Montoya. Serial został stworzony przez Ellen Rapoport, która jest również showrunnerką dla firmy produkcyjnej Paula Feiga, Feigco Entertainment.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HBO Max