„Klub rozkoszy” – obowiązkowa pozycja dla lubiących seks

Nowa książka „Klub rozkoszy. Kartografia przyjemności”, której autorką jest Jüne Plã przedstawia 1001 sposobów na sprawienie przyjemności sobie i nie tylko sobie.

Książka „Klub rozkoszy. Kartografia przyjemności” Jüne Plã

Chcesz czerpać z seksu jeszcze więcej przyjemności? Zastanawiasz się, jak sprawić radość swojemu partnerowi? A może wiesz, co cię kręci, ale nie wiesz, jak o tym mówić? Czasami wystarczy naprawdę niewiele, by osiągnąć maksymalną rozkosz. Poznaj francuskie tajniki kreatywnej miłości, porzuć utarte ścieżki i doświadczaj orgazmów swojego życia w pojedynkę i z drugą osobą.

Twórczyni popularnego instagramowego konta Jouissance Club oddaje w twoje ręce ten niezwykły poradnik, w którym proponuje odłożyć na bok sam akt penetracji i skupić się na 1001 sposobach sprawienia sobie przyjemności w nieskrępowany i radosny sposób.

Dzięki czytelnym i bezpruderyjnym rysunkom w książce Klub rozkoszy. Kartografia przyjemności poznasz mapę stref erogennych i najlepsze sekssztuczki, które podniosą temperaturę w twojej sypialni.  Ta książka przeznaczona jest dla KAŻDEGO! Uwolnij się od poczucia winy i zapisz się do Klubu Rozkoszy.

Międzynarodowy bestseller – 500 tys. egzemplarzy sprzedanych we Francji!

A ty? Czy odważysz się włączyć światło w sypialni i dołączyć do grona tysięcy osób czerpiących inspirację z tego niezwykłego poradnika? Książka przetłumaczona została na 16 języków, teraz także w języku polskim. Autorkę obserwuje na Instagramie prawie milion użytkowników – ciekawe dlaczego?

Jüne Plã pochodzi z Marsylii i pracuje przy produkcji gier komputerowych jako character designer. Najbardziej lubi seks i muzykę R’n’B. W pewnym momencie zdała sobie jednak sprawę, że seks od dawna ją nudził, a R. Kelly bardzo ją rozczarował, kiedy na jaw wyszły jego przestępstwa seksualne. Co mogła zrobić? Jeśli chodzi o muzykę, to został jej zespół Destiny’s Child, ale w kwestii seksu było tylko jedno rozwiązanie: Jüne zdecydowała się tworzyć rysunki, aby jej partner zrozumiał, że seks to coś więcej niż tylko penetracja.

Wspaniałomyślnie postanowiła podzielić się swoimi ilustracjami na Instagramie. Ku jej zaskoczeniu konto odniosło ogromny sukces. Po półtora roku od stworzenia Jouissance Club miał 300 000 obserwujących – czyżby dlatego, że nie tylko Jüne się nudziła?

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: informacja wydawcy