„Pokémon TCG Live” w wersji beta Androida, ale tylko w Kanadzie

Nowa gra mobilna „Pokémon TCG Live” jest już dostępna do pobrania ze sklepu Google Play dla użytkowników z Kanady – pozostali gracze z całego świata beda musieli troche poczekać.

Pokémon TCG Live (logo)

Nowy tytuł Pokémon Trading Card Game Live jest już dostępny w wersji beta na Androida tylko dla mieszkańców Kanady. Gra ukaże się globalnie w sklepie Google Play w późniejszym terminie. Pokémon TCG Live, pomyślany jako zamiennik dla Pokémon TCG Online, będzie ostateczną wersją konkurencyjnej gry karcianej.

Nintendo twierdzi, że decyzja o ograniczeniu premiery wersji beta do Kanady w tej chwili jest po to, aby zespół mógł „zbierać opinie na temat rozgrywki, które pomogą ukształtować pozytywne wrażenia na dużą skalę, gdy gra online zostanie wydana na całym świecie”. Jeśli chodzi o ostateczną datę premiery, firma nie ujawniła, kiedy gracze z pozostałych regionów będą mogli ją zdobyć.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy mają szczęście przebywać w Kanadzie podczas tej fazy bety, z przyjemnością usłyszysz, że wszelkie postępy w grze zostaną przeniesione do pełnej wersji w momencie jej premiery.

Jeśli chodzi o trenerów korzystających obecnie z Pokémon TCG Online, dane będą przesyłane do Pokémon TCG Live, więc wszystkie zebrane przez Ciebie karty nie znikną. Pokémon TCG Online zostanie następnie zamknięte przed premierą Pokémon TCG Live, chociaż dokładny termin wciąż nie jest znany.

Oprócz budowania potężnej kolekcji wirtualnych kart, Pokémon TCG Live pozwala graczom dostosowywać własne awatary i walczyć z innymi trenerami na całym świecie. Oczekuje się, że gra karciana zostanie uruchomiona w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i brazylijskim portugalskim.

Pokémon TCG Live pojawi się również na urządzenia z systemami iOS, Windows i Mac.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Android Central | Nintendo