Beats Studio Buds w limitowanej edycji Union

Beats ogłosiło nową wersję słuchawek dousznych Beats Studio Buds we współpracy z Union, które można kupić online od 1 grudnia 2021 roku.

Beats Studio Buds – UNION

Nowa wersja słuchawek dousznych Beats Studio Buds – UNION to specjalna edycja wydana z okazji 30. rocznicę powstania Union. Limitowana wersja Studio Buds mają odważny czerwony, czarny i zielony design oraz etui, które czerpie inspirację z flagi panafrykańskiej i oddaje hołd korzeniom Union jako firmy należącej do osób czarnoskórych. Etui zawiera również historyczne logo frontmana Union jako odę do dziedzictwa marki.

Muzyka jest siłą napędową naszego sklepu, więc kiedy Beats zgłosiło się do nas, byliśmy podekscytowani pracą z nimi przy tych Budsach. Współpraca jest prawie tak samo ważna jak muzyka – powiedzieli założyciele Union, Chris i Beth Gibbs. Wspaniale jest pracować z Beats przy tym projekcie i współpracować z Vincem Staplesem, wieloletnim przyjacielem sklepu, aby urzeczywistnić naszą wizję.

Beats Studio Buds zostały po raz pierwszy wydane w czerwcu tego roku. Są to jednocześnie pierwsze w 100% prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne firmy, które obsługują aktywną redukcję szumów (ANC) i tryb przezroczystości. Dzięki sześciu mikrofonom te słuchawki są w stanie izolować dźwięk z zewnątrz lub sprawić, że poczujesz się, jakbyś w ogóle nie nosił wkładek dousznych.

W przeciwieństwie do słuchawek Powerbeats Pro lub innych słuchawek Beats, nie są one wyposażone w układ Apple H1 lub W1. Oznacza to, że chociaż możesz łatwo sparować je z iPhonem i iPadem, musisz je sparować z każdym urządzeniem osobno. Nie posiadają także funkcji wykrywania ucha.

Beats Studio Buds są również zintegrowane z aplikacją Apple Find My. Po sparowaniu przez Bluetooth można zlokalizować zagubione Beats Studio Buds przy użyciu ich ostatniej znanej lokalizacji lub odtwarzając dźwięk.

Jeśli interesują Cię te nowe bezprzewodowe słuchawki douszne możesz zamówić je przez sklep internetowy Union za 150 USD – w przypadku zamówień poza USA należy liczyć się z ewentualnymi dodatkowymi opłatami celnymi czy za przesyłkę.

źródło: Beats