Brytyjski operator zdradza datę premiery iPhone’a 13?

Według zapowiedzi jednego z brytyjskich operatorów Sky Mobile, nowy iPhone 13 firmy Apple może zadebiutować 14 września 2021 roku.

Sky Mobile: teaser iPhone 13 (?)

Operator Sky Mobile już daje klientom możliwość wstępnej rejestracji w celu uzyskania „wszystkich informacji o nadchodzącym wielkim ogłoszeniu”. Ci, którzy to zrobią, otrzymają dostęp do ekskluzywnej oferty na zakup urządzenia „nowej generacji”.

Ostatnie plotki sugerują, że Apple zorganizuje konferencję poświęconą iPhone’owi 13 we wtorek 14 września 2021 roku, zanim nowe telefony trafią do klientów tydzień później. Mamy teraz coś bardziej konkretnego na poparcie tych twierdzeń.

Sky Mobile, główny operator w Wielkiej Brytanii, zapowiada wielkie ogłoszenie na 14 września, nie podając oczywiście nazwy ani marki telefonu. Ale z całą pewnością dotyczy to premiery nowego iPhone’a.

iPhone 13 pojawi się 14 września?

Sky opublikował także tweeta, aby zapowiedzieć ogłoszenie przed oficjalnym zaproszeniem firmy Apple. Nie wspomina o Apple ani iPhonie – ani o niczym innym, co dokładnie ujawni tego dnia.

Ale biorąc pod uwagę, jak popularny jest iPhone w Wielkiej Brytanii, z ponad połową udziału w rynku smartfonów, oraz niedawne plotki dotyczące wydarzenia Apple’a na 14 września, prawdopodobnie właśnie o tym mówi Sky.

Uważamy, że nadszedł czas, aby zafundować sobie coś nowego 👀
Kliencie Sky Mobile: jeśli dzisiaj dokonasz jednego dobrego wyboru, niech to będzie zrejestrowanie się, aby uzyskać wszystkich informacji o nadchodzącym ogłoszeniu, zaufaj nam 🎁

Zapowiedzi mogą opierać się na wspomnianych plotkach o wydarzeniu iPhone’a 13. Jednak jest mało prawdopodobne, aby główny przewoźnik opierał takie promocje na niepotwierdzonych informacjach.

Prawdopodobnie Sky Mobile jest dobrze wtajemniczony w pewne informacje od Apple’a, ponieważ nie siliłby się na przygotowanie przemyślanej komunikacji i specjalnej strony internetowej.

Zrzut ekranu ze strony Sky Mobile: The next generation is about to land
Zrzut ekranu ze strony Sky Mobile: The next generation is about to land

źródło: Sky Mobile | Apple Insider