Polecane etui na iPhone XR – najciekawsze propozycje

Chcesz zadbać o swój nowy telefon? Jesteś fanem nowoczesnych rozwiązań? Zależy Ci jednocześnie na funkcjach i niebanalnej estetyce? Case do iPhone XR spełni wszystkie Twoje wymagania.

Etui Etuo na iPhone'a XR

Dobrze dobrana obudowa pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo telefonu, a także zapobiegnie jednym z najczęstszych problemów, jakie miewają użytkownicy smartfonów. Nierzadko zdarza się, że telefon zostaje przypadkowo upuszczony, a to powoduje większe lub mniejsze uszkodzenia wyświetlaczy czy obiektywu kamery. Niestety wpływa to na jakość korzystania z urządzenia, a niejednokrotnie skutecznie uniemożliwia. Potrzaskany iPhone traci również swój designerski wygląd, co jest naprawdę ważne dla wielu posiadaczy tego modelu. Dlaczego tak łatwo o pęknięcia? Wynika to najczęściej z zastosowanej budowy współczesnych telefonów, które są szczególnie narażone na tego typu konsekwencje wypadków. Warto zatem być odpowiedzialnym właścicielem i wyposażyć iPhone XR w etui i zapobiec małym elektronicznym katastrofom.

Gdzie można takie znaleźć?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele sklepów, które zadbały o szeroką ofertę case’ów do telefonów. Takie, które będą jednocześnie odpowiednio ochraniać i fantastycznie wyglądać proponuje sklep internetowy Etuo, który zadbał, aby w swojej rozległej ofercie znalazły się również etui do iPhone XR (jak i innych modelów). Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak dokonać dobrego zakupu.

Jak wybrać obudowę na swojego iPhone’a?

Dedykowany case na iPhone XR musi przede wszystkim odpowiednio pasować do naszego telefonu. Należy więc zwrócić szczególną uwagę przy dokonywaniu zakupu, jaki model etui wybieramy. Tylko wtedy wybrana obudowa będzie idealnie pasować do smartfona. Informacja o tym, na jaki typ telefonu pasuje wybrany produkt, znajduje się najczęściej w opisie oferty. Dzięki temu dokonasz świadomego wyboru, który gwarantuje zadowolenie. Warto również zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału został wykonany case. Dlaczego? Będzie miało to duży wpływ na użytkowanie telefonu. Etuo proponuje w swoim asortymencie kilka rodzajów etui do iPhone XR.

Najpopularniejszym wyborem są produkty wykonane z silikonu lub plastiku. Jest jednak między nimi pewna subtelna, ale ważna różnica. Plastik jest twardy, a zatem będzie ściśle przylegać do krawędzi telefonu. Będzie niełatwy do zakładania i ściągania. Może powodować nieznaczne zarysowania. Obudowy wykonane z silikonu są miększe, przez co o wiele prostsze w użytkowaniu i niejednokrotnie – lepiej ochraniają iPhone w przypadku upadku.

Mniej popularnymi wyborami, ale bardzo modnymi, są etui wykonane z drewna lub skóry, które nadają wrażenia nienachalnej elegancji. Warto również zwrócić uwagę na wyjątkowe modele, zastępujące funkcję portfela. Posiadają one z tyłu specjalne miejsce na kartę np. kredytową czy dowód tożsamości. To opcja wybierana najczęściej przez ceniących sobie nowoczesne rozwiązania mężczyzn. To jednak nie wszystko, co oferuje sklep Etuo.

Dostosuj etui do siebie, a nie siebie do etui

Kiedy wybrany został już odpowiedni model oraz materiał, można zastanowić się nad wyborem wzoru czy koloru obudowy. Etuo zadbało, aby każdy mógł odnaleźć coś dla siebie, bez względu na płeć czy wiek. Dlatego właśnie w sklepie dostępne są minimalistyczne, jednokolorowe etui do iPhone XR, a także bardziej tematyczne. Kobiety z łatwością dobiorą obudowę do swoich stylizacji, zgodnie z obowiązującymi trendami. Mogą wybierać spośród kwiatowych czy klasycznie eleganckich modeli.

źródło: artykuł sponsorowany