OnePlus może wydać tańszą wersję OnePlus Buds Pro

W portfolio OnePlus może wkrótce pojawić się budżetowy odpowiednik słuchawek dousznych OnePlus Buds Pro, na wypadek, gdyby 679 zł było dla Ciebie za dużo.

Tańsza wersja OnePlus Buds Pro (OnePlus Buds 2 lub Lite?)

Firma OnePlus niedawno wypuściła swoje w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne OnePlus Buds Pro. Pomimo tego, że nie są to pierwsze TWS tej firmy (były OnePlus Buds i OnePlus Buds Z), nadal są to najbardziej zaawansowane w ofercie i pierwsze z aktywną redukcją szumów (ANC). Ale przy koszcie ok. 679 zł może to być zbyt drogi produkt dla niektórych osób. A tańsze słuchawki douszne, takie jak Nothing Ear 1 w cenie 469 zł z pełną obsługą ANC, mogą okazać się wystarczająco dobre, aby konkurować z OnePlusem. Ale zdaje się, że firma może wkrótce uruchomić tańszą wersję OnePlus Buds Pro.

Plotka pochodzi od Maxa Jambora, który twierdzi, że OnePlus pracuje obecnie nad tańszą parą prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych z ANC.

Godną uwagi jest funkcja „ANC” w tańszym modelu. Zarówno OnePlus Buds, jak i OnePlus Buds Z, obecnie tańsze opcje firmy, nie mają ANC, a w przypadku OnePlus Buds Z oferują jedynie pasywną redukcję szumów za pomocą silikonowych końcówek. Teraz, gdy OnePlus ma na rynku opcję słuchawek z ANC, najwyraźniej chce wydać tańszą wersję z ANC, prawdopodobnie konkurenta dla Nothing Ear 1.

Takie słuchawki douszne musiałyby mieć nieco słabsze parametry niż wersja premium – na przykład żywotność baterii, aby obniżyć cenę do ok. 450 zł, zachowując jednocześnie obsługę ANC. Nie mamy pojęcia, kiedy ten produkt – jeśli w ogóle istnieje – pojawi się na rynku ani jak zostanie nazwany. Może to być następca OnePlus Buds, które sprzedawane za ok. 280 zł i miałyby premierę jako OnePlus Buds 2, ale to tylko spekulacje z naszej strony. Może to być zupełnie inna, czwarta wersja słuchawek dousznych, które plasowałyby się na półce cenowej między zwykłymi Budsami a Buds Pro.

źródło: Android Police