W aplikacji „PanParagon” przechowasz na zawsze swoje paragony

PanParagon to polska darmowa aplikacja, która nie tylko służy do przechowywania dowodów zakupów, ale przeprowadza także niemal przez cały proces zakupowy.

Aplikacja mobilna PanParagon

Aplikację mobilną PanParagon pobrano już ponad 500 tysięcy razy – zarówno w kraju, jak i za granicą. Pierwotnie miała służyć jedynie do przechowywania paragonów, jednak wraz z rosnącą popularnością i zgodnie z sugestiami użytkowników zaczęła rozrastać się o kolejne funkcjonalności.

Obecnie jest jedną z najbardziej użytecznych i znanych aplikacji mobilnych służących nie tylko do archiwizowania dowodów zakupu, ale również kontroli wydatków oraz oszczędzania pieniędzy. W aplikacji wykorzystywana jest technologia OCR (automatyczne rozpoznawanie tekstu), dzięki czemu dane z dokumentów są zamieniane na cyfrowy tekst.

PanParagon to darmowa, łatwa w użyciu aplikacja, dzięki której zeskanujesz i opiszesz swoje paragony tak, abyś mógł skorzystać z gwarancji lub prawa do reklamacji towaru nawet wtedy, kiedy zakupiony produkt użytkujesz już długo. Cyfrowe kopie dowodów zakupu to także świetny sposób na naukę oszczędności i kontrolowanie wydatków domowych. Paragony zgromadzone w jednym folderze i posegregowane według kategorii (także własnych) ułatwią zapanowanie nad domowym budżetem.

Najważniejsze funkcje aplikacji PanParagon

Przechowywanie paragonów

Po zakupach zrób zdjęcie paragonu, a aplikacja nie tylko je przechowa, ale również odczyta z rachunku kwotę, datę zakupu oraz sklep. Dzięki temu paragon zostanie automatycznie przypisany do odpowiedniej kategorii (np. jedzenie, motoryzacja, elektronika, odzież lub nadana przez Ciebie własna kategoria), a Ty otrzymasz powiadomienie o dacie zwrotu lub terminie gwarancji oraz z łatwością odnajdziesz paragon, kiedy zajdzie taka potrzeba (np. reklamacja).

Statystyki wydatków

Z PanemParagonem bez problemu sprawdzisz, na co i ile wydałeś w określonym czasie. Statystyki wydatków są dostępne nie tylko w aplikacji. Po postawieniu nam kawy możesz je także pobrać jako plik CSV i korzystać z nich w arkuszu kalkulacyjnym (np. Excel) na komputerze.

Listy zakupowe

Zaplanuj zakupy tworząc listy zakupów. Możesz to zrobić aż na 4 sposoby: wybierając potrzebne produkty z listy, wpisując je samodzielnie, dodając je bezpośrednio z gazetki promocyjnej lub pobierając gotową listę z przepisu znalezionego na jednym z popularnych serwisów kulinarnych.

Gazetki promocyjne

W PanuParagonie znajdziesz też elektroniczne gazetki promocyjne z aktualnymi promocjami obowiązującymi w znanych i lubianych dyskontach (np. Biedronka, Lidl), hipermarketach (np. Auchan, Carrefour), drogeriach (np. Hebe), marketach budowlanych (np. Leroy Merlin) czy sklepach ze sprzętem AGD i RTV (np. Media Markt).

Kupony rabatowe

Otwórz zakładkę Kupony i okazje i wybierz rabat dla siebie. Każdego dnia w PanuParagonie znajdziesz dziesiątki zniżek na sprzęt elektroniczny, ubrania, kosmetyki, książki czy usługi.

Karty lojalnościowe

Z PanemParagonem przechowasz w jednym miejscu również karty lojalnościowe, które posiadasz (np. PAYBACK, Orlen Vitay, CCC, IKEA Family). Dodaj je do aplikacji i okazuj w sklepach podczas zakupów. Dzięki temu zapomnisz o nerwowym szukaniu właściwej karty przy kasie.

Ubezpieczenia

Dodając do aplikacji paragon za sprzęt elektroniczny, nie tylko masz pewność, że nie zgubisz dowodu zakupu. Możesz także wykupić polisę i ubezpieczyć sprzęt od przypadkowego uszkodzenia, zniszczenia, awarii, kradzieży z włamaniem, kradzieży kieszonkowej lub rabunku na bardzo korzystnych warunkach.

Zrzuty ekranów z aplikacji PanParagon

Apkę pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

źródło: PanParagon