Nie przegap tych gier w ramach PlayStation Plus (lipiec 2021)

Członkowie aktywnej subskrypcji PlayStation Plus jeszcze do jutra mogą pobrać trzy tytuły warte 240 zł, a od wtorku kolejne trzy o wartości 378 zł.

Gry w ramach PlayStation Plus (czerwiec 2021)

Jeśli przegapiłeś czerwcowe tytuły w ramach PlayStation Plus, to jeszcze do 5 lipca możesz je dodać wszystkie do swojej biblioteki – wystarczy zalogować się na swoje konto PlayStation i wybrać w sklepie sekcję PlayStation Plus. Kiedy zostaną dodane do Twojej biblioteki, możesz je pobrać w dowolnym momencie (nawet za rok) i grać, o ile posiadasz aktywne członkostwo PlayStation Plus.

W tym miesiącu masz czas do 5.07.2021 roku na odebranie STAR WARS™: Squadrons i Operation: Tango. Natomiast Virtua Fighter V jest dostępne do odblokowania do 2.08.2021 roku , ale warto zrobić to już dziś, aby nie zapomnieć (każdemu się zdarza).

  • STAR WARS™: Squadrons – opanuj sztukę walki myśliwcami gwiezdnymi w STAR WARS™: Squadrons. Akcja gry toczy się po wydarzeniach z Powrotu Jedi i na przemian pokazuje konflikt z perspektywy wrogich frakcji. Nowa Republika walczy o wolność, a Imperium chce zaprowadzić porządek.
  • Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown – sprawdź się w walce z najtwardszymi pretendentami świata w Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown. Poznaj klasyczną serię gier walki odtworzoną dla nowej generacji konsol, z nową grafiką HD, zmodernizowanym interfejsem i funkcjami online, w tym turniejami i rankingami.
  • Gra bonusowa na PS5: Operacja: Tango – dołącz do znajomego w Operation: Tango, szpiegowskiej przygodzie współpracy przedstawiającej niebezpieczne misje na całym świecie. Pracujcie z dwóch różnych punktów widzenia, aby zlikwidować siły zagrażające wolnemu światu. Z partnerem łączy was jedynie głos, a więc współpraca jest konieczna, a kluczem jest komunikacja.

Jakie gry będą dostępne w lipcu 2021 w ramach PS Plus?

Gry w ramach PlayStation Plus (lipiec 2021)

Z kolei od wtorku 6 lipca 2021 roku będą dostępne kolejne 3 tytuły, tym razem o wartości 378 zł:

  • Call of Duty: Black Ops 4 – zagraj w tryb dla wielu graczy w grze Call of Duty z rozbudowaną, taktyczną rozgrywką Blackout, trybem rywalizacji, który łączy postaci, lokalizacje, broń i sprzęt z całej serii.
  • WWE 2K Battlegrounds – dominuj na ringu zapaśniczym w grze WWE 2K Battlegrounds, pokręconej, arkadowej rozgrywce z udziałem Twoich ulubionych gwiazd i legend WWE walczących w cudacznych interaktywnych lokalizacjach na całym świecie.
  • Gra bonusowa na PS5: A Plague Tale: Innocence – poznaj ponurą opowieść o młodej Amicii i jej młodszym bracie Hugo, przeżywając najciemniejsze godziny historii w zaatakowanej przez plagę średniowiecznej Francji. Przechytrz nieprzyjaciela i spróbuj przetrwać w niesprzyjających warunkach w brutalnym, bezlitosnym świecie.

źródło: PlayStation Polska