semKRK #17 online już w czerwcu 2021 roku!

Już 17 czerwca 2021 roku (czwartek) niebieski, krakowsko-semowy Smok znów zawita na Wasze ekrany, a towarzyszyć mu będzie 12 ekspertów z branży SEO i SEM.

semKRK #17 (2021)

Wydarzenie semKRK to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu internetowego, działów marketingu, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów. Idea spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim wymiana wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja. Wydarzenie odbędzie się on-line, bez limitu uczestników. 

Podczas semKRK #17:

  • wysłuchasz 6 prelekcji specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego i analityki,
  • zobaczysz 3 najciekawsze case study i nauczysz się jak osiągać jeszcze lepsze rezultaty,
  • spotkasz 3 marketingowe gwiazdy, które podczas prelekcji podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem,
  • zostaną rozdane semKRK awards 2021,
  • poznasz nowinki branżowe, które zainspirują Cię do działania,
  • będziesz mógł zadawać pytania ekspertom na żywo!

Sprawdź także, czego można było się spodziewać podczas poprzednich edycji wydarzenia: Weź udział online w 15. edycji semKRK!

Dodatkowo przed konferencją organizatorzy przygotowali dla Was 3 dni wypełnione merytoryką, wiedzą i praktyką! W czerwcu odbędą się również warsztaty online towarzyszące semKRK:

SEO

14 czerwca 2021 r.

Google Ads

15 czerwca 2021 r.

Google Analytics

16 czerwca 2021 r.

Call for papers

Startuje nowa wersja przesyłania zgłoszeń dla prelegentów konferencji. Każda prezentacja, która przejdzie wstępną weryfikację merytoryczną, trafi do oceny fanów semKRK. W ankiecie na Facebooku, Linkedinie oraz Instagramie będzie można zagłosować na trzy prezentacje na każdy dzień konferencji. Łącznie głosujecie więc aż na 6 prezentacji, które chcecie zobaczyć!

Głosujący poznają same tytuły prezentacji wraz z opisami, ale nie dowiedzą się od razu, kto je wygłosi. Wybrane zostaną więc prezentacje, a nie prelegenci. Dopiero przy ogłaszaniu wyników ogłoszone zostaną osoby stojące za tematami i w ten sposób poznacie ich nazwiska. Stawiamy na merytorykę, nie na fejm! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 9 maja!

Więcej informacji o CFP znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia.

Zarejestruj się na wydarzenie wypełniając formularz zgłoszeniowy:

Zarejestruj się

źródło: informacja organizatora | patronat medialny