PS Plus w maju 2021 z grami wartymi 356 zł

W maju subskrybenci usługi PlayStation Plus otrzymają gry warte 356 zł – w tym: „Wreckfest: Drive Hard. Die Last”, „Battlefield V” oraz „Stranded Deep”.

Darmowe gry w ramach subskrypcji PlayStation Plus w maju 2021 roku

Rozpocznij derby destrukcji dla 24 graczy we Wreckfest: Drive Hard. Die Last. Ta gra odpala silniki na PS5 i wjeżdża wprost do PlayStation Plus. Następnie ruszaj na linię frontu podczas największej wojny w historii ludzkości, w Battlefield V. Przetrwaj też katastrofę na Oceanie Spokojnym w Stranded Deep. Połącz siły z graczami z całego świata, zanurzając się w mroczne serce bitwy, chrupiąc metal i paląc gumę na wypełnionym rzezią torze wyścigowym przeciwko znajomym lub próbując przetrwać w zdradzieckim rajdzie solo. Gry zostaną udostępnione 4 maja 2021 roku i będzie je można pobrać do biblioteki przez cały miesiąc – gry pozostają w Twojej bibliotece na zawsze i możesz w nie grac, gdy masz aktywną subskrypcję PlayStation Plus. Przyjrzyjmy się bliżej tym grom, które pojawią się na konsolach PS5 i PS4 w przyszłym tygodniu.

Wreckfest: Drive Hard, Die Last (PS5)

Spal gumę, łam zasady i niszcz metal w tej wyścigowej grze od twórcy FlatOut. Ścigaj się i ulepszaj połatane samochody, poprawiając ich wygląd i wzmacniając kamizelki kuloodporne, aby przetrwać epickie wypadki i walki łeb w łeb na linii mety w wyścigach konkurencyjnych. Ciesz się zabawą w trybach wyzwań, zasiadając za kierownicą kombajnów zbożowych, trójkołowców i nie tylko, a następnie rzuć wyzwanie znajomym online w trybie wieloosobowym do 24 graczy.

Battlefield V (PS4)

Weź udział w największym konflikcie ludzkości w Battlefield V – przedstawieniu II wojny światowej. Doświadcz wszechstronnego trybu wieloosobowego ze swoim oddziałem w rozległych Wielkich Operacjach i kooperacyjnych Siłach Połączonych, lub weź udział w Opowieściach Wojennych dla jednego gracza. Walcząc w epickich, nieoczekiwanych miejscach na całym świecie, ciesz się najbogatszym i najbardziej wciągającym Battlefieldem.

Stranded Deep (PS4)

Sprawdź swoje umiejętności przetrwania w tej przygodzie w otwartym świecie. W następstwie tajemniczej katastrofy lotniczej utkniesz na rozległym obszarze Oceanu Spokojnego. Samodzielnie, bez możliwości wezwania pomocy, musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby przeżyć. Eksploruj pod wodą i na lądzie, szukając materiałów do wytworzenia narzędzi, broni i schronienia, których będziesz potrzebować, by przeżyć. Zachowaj czujność: głód i pragnienie spiskują przeciwko tobie, gdy walczysz ze zdradliwymi żywiołami i niebezpiecznymi stworzeniami z Pacyfiku.

Członkowie PlayStation Plus będą mogli dodać wszystkie gry do swojej biblioteki do poniedziałku 31 maja 2021 roku.

Łączna cena gier poza promocją na podstawie cen z PlayStation Store z 15 kwietnia 2021 r. Cena gry Wreckfest podana dla wersji PS4.

źródło: PlayStation Plus