Wyrusz zBiletem w podróż transportem miejskim!

Aplikacja zBiletem to dzieło łódzkiego zespołu niesamowitych i bardzo zdolnych ludzi. Stworzyli produkt, dzięki któremu udało im się odczarować podróżowanie komunikacją miejską.

Aplikacja mobilna zBiletem

Nowa aplikacja do zakupu biletów komunikacji zBiletem – bilety komunikacji mpk, ztm i mzk jest przejrzysta i łatwa w obsłudze – wszystko to sprawia, że poradzi sobie z nią zarówno dziecko jak i starsza osoba. Aby zalogować się do aplikacji wystarczy podać swój numer telefonu oraz wybrać miasto z dostępnych lokalizacji. Zakup pierwszego biletu zajmuje nie więcej niż minutę, a sam bilet staje się aktywny zaraz po jego zakupie. Kolejne bilety kupimy już znacznie szybciej, dosłownie w 10 sekund. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy martwić się, że nie zdążymy albo zapomnimy o skasowaniu biletu. Możesz skorzystać z róznych metod płatności od karty płatniczej, przez BLIK, PayU czy GPay.

Projekt zBiletem jest kolejnym, podręcznym biletomatem w smartfonie. Bez problemu kupisz też bilet okresowy o każdej porze dnia i nocy i znajdziesz go w swojej aplikacji. Zapomnij o stercie biletów w kieszeni albo poszukiwaniu biletu miesięcznego w portfelu. Nie przejmuj się, jeśli nagle rozładuje Ci się bateria w telefonie a na horyzoncie pojawi się kontroler – wystarczy okazać mu dowód tożsamości i szeroko się uśmiechnąć.

Aplikacja jest zaprojektowana tak, aby użytkownik miał wszystko czego potrzebuje na kliknięcie palcem. Podpowiada, które bilety kupujemy najczęściej i umożliwia skorzystanie z różnych metod płatności. Nie zawiera irytujących reklam, które uniemożliwiają swobodne poruszanie się po aplikacji. Dla osób często korzystających z komunikacji miejskiej w mieście to kolejny wybór ułatwiający podróżowanie po mieście. 

Twórcy aplikacji wspierają nie tylko lokalny transport, ale także starają się przekonać swoich użytkowników do bycia bardziej eko. Być może to niewielka zmiana – z samochodu na tramwaj, ale dla planety to ogromny krok naprzód. Jak sami twierdzą: „aplikację tworzymy z myślą o naszych użytkownikach, bo to ich opinia jest dla nas największą motywacją. Słuchamy ich sugestii i rozważamy każdą propozycję – w końcu sami też podróżujemy transportem publicznym”. 

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej zBiletem

Dzięki aplikacji zBiletem, możesz skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze albo zwyczajnie podziwiać jak piękny jest wokół świat, nie martwiąc się o bilety. Możesz pobrać ją bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

źródło: zBiletem