Wynajmij przyjaciela dzięki apce „BestFriend4Rent”

Nowa aplikacja mobilna „BestFriend4Rent” umożliwia nawiązanie nowych przyjaźni, łączy ludzi z całego świata w czasach lockdownu.

Logo BestFriend4Rent

Na długo przed nadejściem kryzysu Covid-19 w 2020 roku, nowoczesny styl życia stanął pomiędzy ludźmi a ich umiejętnością zawierania nowych przyjaźni. Odnajdywanie ludzi o podobnych zainteresowaniach, z którymi moglibyśmy dzielić się przemyśleniami i swoimi odczuciami, było trudne, a w momencie pojawienia się korona wirusa stało się to globalnym problemem. Nowa aplikacja mobilna BestFriend4Rent, jest jednym z bardziej pozytywnych wyników roku i ma na celu zbliżenie do siebie ludzi w sieci.

Chociaż świat może już liczyć na tysiące aplikacji, które pomagają ludziom znaleźć miłość, platforma umożliwiająca nawiązywanie przyjaźni była trudniejsza do znalezienia. Opierając się na własnym doświadczeniu samotności założyciele, zostali pobudzeni do działania trudnymi realiami pandemii Covid-19, założyciele Bestfriend4rent.com, Jacek Klicki i Agnieszka Klicka, stworzyli stronę i aplikację mobilną, które w łatwy sposób pomagają ludziom znaleźć przyjaciela.

Oprócz osób, które chcą znaleźć przyjaciela, Best Friend 4 Rent oferuje tym, którzy łatwo nawiązują przyjaźnie, możliwość nawiązania nowych przyjaźni wraz z pozyskaniem pewnego dochodu. Aplikacja oraz rejestracja w serwisie są bezpłatne. Najlepsi przyjaciele mogą gromadzić pieniądze, oferując tak zwane monety znajomych o określonej wartości, w zależności od czatu audio lub czatu wideo.

Aplikacja mobilna BestFriend4Rent

Apka oferuje użytkownikom możliwość zarejestrowania się jako najlepszy przyjaciel i tym samym zarabiania pieniędzy, poprzez rozmowę z przyjacielem na naszym czacie, lub użytkownik może po prostu zarejestrować się jako poszukujący przyjaciela.

Otwarcie konta jest darmowe i oferuje platformę, dzięki której ludzie mogą nawiązywać nowe znajomości. Ludzie mogą spotykać się i rozmawiać za pośrednictwem wideo lub audio czatu online. 

Najlepsi przyjaciele mogą założyć darmowe konto, dzięki któremu to mają możliwość pobierania opłaty za swój czas w jedno minutowych blokach. Są to tak zwane monety przyjaciela, a wartość jednej monety w aplikacji wynosi 0,10 GBP.

Użytkownicy mogą zakupić do 500 monet za jednym razem, aby móc je wydać na spędzenie czasu z przyjacielem online. Historię transakcji i ich bieżące saldo monet przyjaciela można wyświetlić w Portfelu.

Zrzuty ekranu z aplikacji BestFriend4Rent na Androida

Aplikację „BestFriend4rent” pobierzesz bezpłatnieze sklepu google Play na urządzenia z systemem Android.

źródło: BestFriend4Rent