Kupując pralkę oraz suszarkę Samsunga możesz zgarnąć smartfon!

Samsung wystartował z promocją, w której przy zakupie pralki oraz suszarki Samsunga można odebrać smartfon Samsung Galaxy S20 FE oraz praktyczny kosz na pranie Brabantia.

Promocja pralek Samsunga ze smartfonem

Najnowsze pralki i suszarki Samsung AI Control powstały po to, aby usprawnić codzienne obowiązki. Urządzenia wyposażone są w innowacyjny panel AI Control, który zapamiętuje preferencje użytkownika, by personalizować parametry prania i suszenia. Pralka łączy się z suszarką i na podstawie wybranego programu prania sugeruje odpowiedni program suszenia. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że program suszenia został odpowiednio dobrany do pranych tkanin. Dzięki suszarce i funkcji „Bez zagnieceń” ograniczysz konieczność prasowania oraz będziesz cieszyć się większym porządkiem i przestrzenią wolną od widoku suszących się ubrań.

Ponadto, po połączeniu pralki lub i suszarki z aplikacją SmartThings możesz nimi sterować za pomocą smartfona. Z dowolnego miejsca włączysz i wyłączysz urządzenie, a także wybierzesz odpowiedni program czy zaplanujesz harmonogram prania. Uruchamiając aplikację na wyjątkowym smartfonie Samsung Galaxy S20 FE, planowanie prania stanie się prawdziwą przyjemnością.

Teraz przy zakupie zestawu pralki i suszarki Samsunga, smartfon Galaxy S20 FE możesz odebrać za darmo!

Skorzystaj z promocji – odbierz prezenty!

Planuj i zarządzaj obowiązkami domowymi w dobrym stylu. Teraz przy zakupie wybranego zestawu złożonego z pralki i suszarki Samsung odbierzesz wyjątkowy prezent – smartfon Galaxy S20 FE lub Galaxy A51.

Aby wziąć udział w promocji należy kupić zestaw urządzeń objętych promocją, zostawić opinię na temat urządzeń na www.samsung.pl, stronie sklepu, w którym zestaw został kupiony lub na stronie porównywarki cenowej z hasztagiem #zestawdobrzepołaczony i zarejestrować w ciągu 14 dni od dokonania transakcji. Promocja trwa do 28.02.2021 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Przy zakupie pralki, pralko-suszarki lub suszarki Samsung w okresie promocyjnym otrzymasz w prezencie praktyczny i elegancki kosz holenderskiej marki Brabantia . Zostaw recenzję o zakupionym produkcie (z hasztagiem #Wnajlepszymporządku) na www.samsung.pl, stronie sklepu lub na stronie porównywarki cenowejOstatnim krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie opinia-wnajlepszymporzadku.pl w terminie 14 dni od daty zakupu. Promocja trwa do 31.01.2021 roku lub do wyczerpania zapasów/czy puli nagród?.

Zestaw pralka i suszarka ze smartfonem w prezencie:

  • Promocja obejmuje wybrane modele z nowej linii pralek i suszarek Samsung AI Control.
  • Prezentem przy zakupie wybranego zestawu pralka + suszarka jest smartfon Galaxy S20 FE lub Galaxy A51 (model telefonu zależy od modeli pralki i suszarki w zestawie).
  • Promocja obowiązuje do 28 lutego 2021 roku lub do wyczerpania puli nagród.
Zestaw pralki i suszarki Samsung z prezentem

Pralka, pralko-suszarka lub suszarka z praktycznym koszem w prezencie:

  • Promocja obejmuje wybrane modele pralek, pralko-suszarek i suszarek Samsung z linii AI Control.
  • Prezentem przy zakupie wybranego urządzenia jest kosz Brabantia, który umożliwia wygodne przechowywanie odzieży, pościeli oraz tekstyliów domowych przeznaczonych do prania.
  • Promocja trwa do 31 stycznia 2021 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Promocje łączą się ze sobą, przy zakupie zestawu urządzeń można otrzymać oba prezenty.

Szczegółowe informacje na temat promocji, regulamin oraz lista modeli biorących udział w promocji dostępne są na stronach producenta:

  • Promocja ze smartfonem
  • Promocja z koszem na pranie

źródło: Samsung Polska