Pralki Candy z nowym programem do prania maseczek

Marka Candy uruchamia nowe programy prania „Dezynfekcja masek” i „Odświeżanie masek” dostępne dla pralek i pralko-suszarek z serii Bianca, RapidO i SmartPro poprzez aplikację simply-Fi.

Rapido Simply-Fi – Candy

Pojawienie się koronawirusa zmusiło nas do zmiany naszych codziennych nawyków. Pomimo, że pandemia trwa już kilka miesięcy, każdego dnia odnotowuje się kolejne przypadki zakażeń. W trosce o nasze bezpieczeństwo częściej myjemy ręce, odkażamy przedmioty codziennego użytku, a także częściej pierzemy naszą odzież, chcąc zadbać nie tylko o jej czystość, ale i dezynfekcję. Od kilku miesięcy w sklepach i miejscach publicznych nosimy także maski, które po każdym użyciu musimy odkazić. Aby sprostać tej nowej sytuacji i nowym oczekiwaniom klientów firma Candy uruchomiła w aplikacji simply-Fi dwa nowe programy prania „Dezynfekcja masek” i „Odświeżanie masek”, które dostępne są dla pralek i pralko-suszarek z serii Bianca, RapidO i SmartPro. 

 Marka Candy od ponad 70 lat wprowadza na rynek inteligentne i innowacyjne produkty, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, poprawiają ich jakość życia, a także odpowiadają na ich codzienne potrzeby. W ostatnim czasie bardzo istotnym problemem, z którym borykają się użytkownicy, jest zachowanie higieny i dbanie o dezynfekcję maseczek i odzieży.

Dlatego marka Candy postanowiła wspomóc użytkowników i przygotowała dwa nowe programy prania, które można aktywować poprzez aplikację simply-Fi: program „Dezynfekcja masek”, który trwa 110 minut  w temperaturze 60°C i „Odświeżanie masek”, który trwa 45 minut w temperaturze 40°C. Programy ułatwiają pranie i odkażanie masek ochronnych, rękawiczek i odzieży bez konieczności martwienia się o właściwą temperaturę, czas prania, optymalną ilość wsadu i dawkę detergentu. 

Jak otrzymać dostęp do nowych programów prania zastosować nowe programy? Wystarczy zaktualizować aplikację Candy simply-Fi, otworzyć programy w  sekcji „Zdrowie i higiena”  wybrać żądany cykl prania, a wszystkie parametry zostaną ustawione automatycznie.

W tym trudnym czasie marka Candy zaoferowała użytkownikom nowe i praktyczne rozwiązanie – powiedział Michał Cholewa, Marketing Manager Candy Polska. Dzięki komunikacji z pralką poprzez moduł Wi–Fi i aplikację na telefon, byliśmy w stanie zdalnie dodać programy piorące maseczki. Pokazuje to potencjał nowoczesnych rozwiązań dla naszych urządzeń wyposażonych w WI-FI. Użytkownik może nimi zdalne zarządzać, a my możemy na bieżąco uaktualniać i rozszerzać dostępne funkcje i programy.

 Skuteczność dwóch nowych programów prania „Dezynfekcja masek” i „Odświeżanie masek”, poparte są badaniami przeprowadzonymi w laboratoriach Haier Europe we współpracy z międzynarodowymi stowarzyszeniami. Dostępne w aplikacji programy przynoszą realne korzyści użytkownikom w zakresie ich bezpieczeństwa zdrowotnego, oszczędności i zmniejszenia ilości odpadów. Najnowsze badania wykazują bowiem, że w ciągu miesiąca stosujemy miliardy maseczek ochronnych. Stosowanie zatem maseczek wielorazowych, które możemy wyprać               i odkazić, może mieć ogromny wpływ na ochronę środowiska naturalnego i nasze zdrowie publiczne.

SmartPro Simply-Fi – Candy

Od samego początku pandemii zaobserwowaliśmy i przeanalizowaliśmy zmiany zachowań konsumenckich oraz zmieniające się potrzeby użytkowników dotyczące urządzeń gospodarstwa domowego i ich użytkowania – powiedział Marcin Majchrzak, General Manager Candy Polska. Dzięki platformie cyfrowej, na której opierają się inteligentne produkty Candy, mieliśmy możliwość wprowadzania innowacji i nowych funkcji bez ingerencji bezpośrednio w produkt. Dzięki temu udało się nam poprawić komfort użytkowania naszych produktów bardzo wielu naszym klientom, zapewniając im rzeczywistą i odczuwalną wartość dodaną w szybkim czasie.

Pralki i pralko-suszarki Candy RapidO, SmartPro i Bianca dostępne są w sklepach RTV Euro AGD oraz Media Expert w cenach od 1250 zł do 1600 zł.

źródło: Candy