100 GB na dzień dobry w Mobile Vikings

Nowy Rok to klasyczny zestaw nowych celów i kreowania nowych nawyków – w Mobile Vikings można zrealizować oszczędnościowy cel tuż po postawieniu nogi na pokładzie.

Mobile Vikings - wiking z jabłkami i kurą

Po promocjach z okazji Black Friday, a następnie świąt (Vikołajki), wirtualny operator ponownie dostarcza solidną dawkę zapasów dla najbardziej łakomych konsumentów danych. Tym razem każdy nowy numer zarejestrowany na pokładzie to automatyczny zapas 100 GB do wykorzystania przez 31 dni od aktywacji numeru. Ten solidny pakiet danych to bonus do standardowego pakietu gigabajtów dostępnych w ramach poszczególnych wariantów oferty.

Nowe osoby na pokładzie w pierwszej kolejności wykorzystują noworoczny bonus, a następnie dane, które posiadają w pakiecie. Te z kolei kumulują się wraz z każdym kolejny miesiącem. Aby skorzystać z promocji wystarczy przy składaniu zamówienia na stronie operatora wpisać specjalny kod: ROKVIKINGA.

Promocja trwa do końca lutego 2021. Oszczędzanie na pakietach danych? Nie na tym pokładzie! 

Wyrzeczenia? Można zacząć od operatora trzymającego w niewoli umów

Wirtualny (rogaty) operator nieodłącznie kładzie akcent na społeczność, a wspomniany klient po przejściu pod banderę Mobile Vikings z automatu pozbywa się łatki wspomnianego klienta. Kartami przetargowymi w temacie przejścia do Vikingów są nieodłącznie jasne warunki już na samym początku znajomości, brak jakichkolwiek umów i formalności oraz zgrana, silna załoga. Do tego przejrzysta oferta Match, w której każdy przeciętny i ponadprzeciętny zjadacz gigabajtów znajdzie wariant dla siebie.

Mobie Vikings - Ahoj z tym!

Najlepsza pora wejścia na pokład? 

Niezależnie od pory roku Mobile Vikings aktywnie zachęca do przejścia do swojej sieci, czyniąc to także za pośrednictwem i z pomocą osób, które już przywdziały rogi. Kluczowe są tu dwa programy:

  • MGM (Member gets member)– każdy aktywny członek załogi może zaprosić znajomego do przeniesienia numeru. Każda przekonana osoba na koncie Vikinga to 10% zniżka do aktualnego, miesięcznego rachunku. Wraz z piątą osobą, która zjawi się na pokładzie – rachunek staje się w pełni darmowy.
  • V2V – przeniesienie numeru od zawsze wiązało się ze sporą dawką formalności, które już na samym początku zniechęcały do rozpoczęcia procesu. V2V to możliwość przeniesienia numeru znajomego dzięki aplikacji Viking App w sposób intuicyjny, a przede wszystkim bezpieczny. W połączeniu z powyższym programem zniżkowym daje to solidne argumenty, aby zachęcić kolejnych znajomych do żeglugi.

źródło: Mobile Vikings