O czym przeczytasz w 6. (17) numerze Netfilmu?

Ukazał się najnowszy numer dwumiesięcznika „Netfilm” dla miłośników filmów i seriali z serwisów streamingowych – sprawdź o czym przeczytasz w listopadowo-grudniowym numerze?

NETFILM numer 6 (17) / 2020

W tym tygodniu do kiosków i sklepów internetowych (w formie e-wydania) trafił listopadowo-grudniowy numer magazynu Netfilm, w którym przeczytasz co warto obejrzeć w serwisach streamingowych Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, i Apple TV+. Redakcja zamyka ten niewesoły rok okładką z Jokerem – choć jest to film z zeszłego roku, to w tym roku Joaquin Phoenix otrzymał Oscara za tytułową rolę. Ten znakomity film oddaje także znakomicie klimat minionych miesięcy, w których musimy mierzyć się z panującą pandemią koronawirusa (COVID-19).

W magazynie Netfilm 6 (17) — listopad-grudzień 2020 — przeczytasz między innymi o kontynuacjach seriali The Crown, Mr. Robot, Mrocznych materii i The Expanse oraz kilku świetnie zapowiadających się nowości, takich jak Niebo o północy, Życie przed sobą, Bal, i najgłośniejszej polskiej produkcji tego roku — serialu Król na podstawie powieści Twardocha. Serial miał swoją premierę na CANAL+ w piątek 6 listopada o godz. 21.00.

Tej jesieni i w zimie na pewno będziemy mieli co oglądać w serwisach streamingowych, bo koniec roku przyniesie sporo dobrych tytułów. Według redakcji Netfilmu najciekawiej zapowiadają się poniższe seriale i filmy.

TOP 10 premier na listopad i grudzień 2020

  1. The Crown 4 (Netflix)
  2. Joker (HBO GO)
  3. Niebo o północy (Netflix)
  4. Król (CANAL+)
  5. Mroczne materie 2 (HBO GO)
  6. Bal (Netflix)
  7. Mank (Netflix)
  8. Mr. Robot 4 (HBO GO)
  9. The Expanse 5 (Amazon Prime Video)
  10. Suburra 3 (Netflix)
Okładka numeru magazynu Netfilm 6/17 (2020)

Oczywiście więcej na temat ponad 150 tytułów przeczytasz w magazynie Netfilm, który można kupić także w formie wydania elektronicznego na tablet i smartfona.

źródło: Netfilm 6 (17) / 2020