Smartfon LG WING już w Polsce

Dzisiaj zadebiutował w Polsce LG WING – to pierwszy na świecie smartfon 5G z obracanym ekranem – docenią go z pewnością osoby, które nie lubią jak im się przeszkadza.

LG WING dostępny w Polsce w promocji ze słuchawkami bezprzewodowymi

Pomiędzy 3 listopada a 31 grudnia 2020 roku nowy smartfon LG WING będzie dostępny ze specjalnymi prezentami od LG. Miłośnicy muzyki i podcastów z pewnością docenią bezprzewodowe słuchawki LG TONE Free FN6. Wyróżniają się czystym dźwiękiem przestrzennym uzyskanym dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii Meridian. Jako jedyny model FN6 zostały wyposażone w usuwające bakterie, odświeżające etui UVnano. Dopełnieniem słuchawek jest głośnik bluetooth LG XBOOM Go PL2.

Idealnie sprawdza się, kiedy chcemy zakosztować muzyki w większym gronie. Ponadto każdy użytkownik decydujący się na zakup smartfona LG WING otrzyma roczny voucher na bezpłatną naprawę dwóch wyświetlaczy. Zgodnie z tradycją LG smartfon LG WING przeszedł on szereg testów wytrzymałościowych i otrzymał certyfikat militarny MIL-STD 810G.  

Poznaj praktyczne funkcje LG WING

Mistrz wielozadaniowości

Znakiem rozpoznawczym LG WING jest przede wszystkim wielozadaniowość. Za pomocą jednego prostego ruchu obracającego ekran z tradycyjnego, stylowego urządzenia zmienia się on w nowoczesny smartfon, zdolny obsłużyć dwie aplikacje. Dodatkowy ekran to również dodatkowe funkcje, między innymi touchpad – umożliwia nawigowanie klasycznym kursorem, oraz tryb griplock – dzięki któremu można wygodnie trzymać smartfon i oglądać ulubione treści, nagrywać filmy czy robić zdjęcia.

Stały tryb: nie przeszkadzać

LG WING idealnie sprawdzi się w rękach użytkowników, którzy cenią sobie możliwość równoczesnego korzystania z kilku aplikacji. Posługując się urządzeniem z obróconym głównym ekranem, można oglądać ulubiony film i w tej samej chwili konwersować ze znajomymi lub śledzić social media. Dodatkowy wyświetlacz idealnie sprawdzi się również podczas jazdy samochodem. Likwiduje problem wygaśnięcia obrazu nawigacji w trakcie rozmowy telefonicznej. Daje też możliwość oglądania bajek przez dzieci przy włączonej funkcji nawigacji.

Smartfon LG WING

Idealny dla twórców

W najnowszym smartfonie LG zastosowano unikalną funkcję gimbal. Po obróceniu ekranu i włączeniu aplikacji aparatu użytkownik ma do dyspozycji obraz na wyświetlaczu głównym oraz wszystkie funkcje na mniejszym. Umożliwia to nagrywanie ujęć, których w przypadku klasycznego smartfona nie da się uzyskać bez pomocy dodatkowego narzędzia do stabilizacji.

  • Cena: 4 799zł
  • Dostępność: LG Brand Store Dom Mody KLIF w Warszawie, LG Brand Store Magnolia we Wrocławiu, oferty sieci Play, Plus i Orange, Media Expert, stronie internetowej LG.

źródło: LG Polska