Nowy iPad Air w spocie „Boiiing”

Firma Apple opublikowała na YouTubie reklamę iPada Air 4, prezentującą najlepsze funkcje nowego tabletu.

The new iPad Air (Boiing)

Nowy iPad Air 4 został ogłoszony w zeszłym miesiącu wraz z Apple Watch Series 6, ale tak naprawdę pojawił się w przedsprzedaży dopiero w zeszłym tygodniu. Teraz można go kupić od różnych sprzedawców detalicznych, a także od samego Apple’a, z natychmiastową dostępnością. W minutowym wideo zatytułowanym Boiiing sprężyna Springy przeskakuje w stylu Slinky z jednego iPada na drugi przy akompaniamencie piosenki Heybb! od binki.

Reklama ma na celu pokazanie dostępnych kolorów odświeżonego iPada Air, a także pokazanie jego kompatybilności zarówno z Apple Pencil drugiej generacji, jak i Magic Keyboard firmy Apple.

Przedstawiamy iPada Air. Konstrukcja z pełnym ekranem i 10,9-calowym wyświetlaczem Liquid Retina. Błyskawiczny procesor A14 Bionic, dzięki któremu iPad Air jest szybszy niż większość laptopów PC. Ma Touch ID wbudowany w przycisk zasilania. Doskonale współpracuje z Magic Keyboard i Apple Pencil (sprzedawane osobno). Jest dostępny w pięciu wspaniałych kolorach.

iPad Air jest pierwszym urządzeniem wyposażonym w chip A14 Bionic. Posiada również nowo zmodernizowany system Touch ID umieszczony w przycisku zasilania, umożliwia wyświetlanie od krawędzi do krawędzi, podobnie jak w większym iPadzie Pro.

Obejrzyj spot Boiiing:

źródło: Apple