„Faily Rocketman” to jak DIY w kosmosie

Zbuduj rakietę, załóż hełm i sięgnij gwiazd! Co mogłoby pójść nie tak? Każdy lot w „Faily Rocketman” kończy się tu cudowną katastrofą.

Faily Rocketman

Aby uczcić 50. rocznicę lądowania na Księżycu, ambitni mechanicy amatorzy, Phil i Anita, wystrzeliwują się na orbitę. Warunki są jednak dalekie od optymalnych. Ktoś zapomniał sprawdzić, czy na trasie nie ma latających świń, balonów na gorące powietrze, UFO i innych przypadkowych obiektów. Na szczęście Ty przychodzisz im z pomocą! Stukaj w lewą i prawą stronę ekranu, aby sterować rakietą pośród unoszących się przeszkód. W końcu się rozbijesz, a pilota czeka wówczas absurdalnie długi lot na Ziemię. 

Musisz dotrzeć tak wysoko, jak tylko się da za jednym zamachem — a każde podejście to monety, które pozwalają podnieść statystyki pojazdu, takie jak wytrzymałość kadłuba czy moc silników.

Żadna rakieta nie poleci bez energii. Zbieraj monety, aby ulepszyć zbiornik paliwa, i nie zapominaj też o kanistrach.

Marzą Ci się podróże w dobrym stylu? Z czasem odblokujesz wojskowy bombowiec, kurczakolot, rekinietę, a nawet kosmiczny autobus szkolny. Może i nie są one do końca zgodne z wytycznymi, ale pozwalają (prawie) wykonać robotę!

Grę Faily Rocketman pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

źródło: App Store Polska