Bilet na autobus Szwagropolu kupisz w SkyCashu

Od dzisiaj bilety na wszystkie trasy małopolskiego przewoźnika autobusowego Szwagropol dostępne są w aplikacji SkyCash.

Bilety na przejazdy autobusowe w aplikacji ScyCash

Bilety na podróż autobusami firmy Szwagropol można zakupić wyszukując żądane połączenie z poziomu kafla Bilety autokarowe lub wchodząc w Planer podróży. Informacja o tym, że dane połączenie realizowane jest przez Szwagropol wyświetli się po kliknięciu w przycisk Szczegóły. Ceny biletów normalnych wahają się od 3 zł do 26 zł w zależności od trasy.

Trasy przewoźnika Szwagropol dostępne w aplikacji SkyCash:

 • Kraków ➔ Nowy Targ ➔ Zakopane ➔ Nowy Targ ➔ Kraków
 • Kraków ➔ Brzesko ➔ Nowy Sącz ➔ Brzesko ➔ Kraków
 • Kraków ➔ Nowy Targ ➔ Bukowina Tatrzańska ➔ Nowy Targ ➔ Kraków
 • Kraków ➔ Brzesko ➔ Nowy Sącz ➔P iwniczna-Zdrój ➔ Nowy Sącz ➔ Brzesko ➔ Kraków
 • Kraków ➔ Brzesko ➔Nowy Sącz ➔ Krynica-Zdrój ➔ Nowy Sącz ➔ Brzesko ➔Kraków

Jak kupić bilet na autobus Szwagropolu w SkyCash?

Aby szybko i bezpiecznie kupić bilet na wybrane połączenie obsługiwane przez Szwagropol w SkyCash, należy zacząć od zainstalowania aplikacji na swoim urządzeniu mobilnym. Aplikację pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Następnie, w kilku krokach należy założyć konto uzupełniając swoje dane oraz zasilając Portmonetkę SkyCash.

Zakup biletu powinien nastąpić przed wejściem na pokład autobusu. Aby dokonać zakupu, należy postępować zgodnie z następującymi krokami:

 1. Wybierz kafelek Bilety autokarowe lub wejdź w planer podróży widoczny na dolnym pasku w aplikacji oznaczony ikoną mapy oraz podpisem Zaplanuj podróż.
 2. Wpisz miasto, w którym rozpoczynasz podróż oraz miejsce docelowe. Następnie, uzupełnij datę i godzinę wyjazdu.
 3. Aplikacja wyświetli wszystkie dostępne połączenia spełniające wybrane kryteria. Spośród nich, wybierz połączenie, potwierdzając wybór przyciskiem Wybieram.
 4. W następnym kroku wybierz liczbę osób, które odbędą podróż oraz zaznacz ulgi, które dotyczą wybranych pasażerów.
 5. Po zaakceptowaniu regulaminu, dokonaj płatności z Portmonetki SkyCash, potwierdzając transakcję kodem PIN, który został nadany podczas rejestracji.
 6. Zakupiony bilet znajdziesz w zakładce Moje bilety lub Kontrola biletów. Podczas weryfikacji, należy okazać ekran urządzenia, z którego została zrealizowana płatność elektroniczna.

Bilety autokarowe i wiele więcej

SkyCash to nie tylko możliwość zakupu biletów na połączenia autokarowe. Aplikacja umożliwia także automatyczną płatność za przejazd autostradą A4 Katowice – Kraków oraz AmberOne Autostradą A1, szybkie i wygodne opłacenie parkingu, zakup biletów komunikacji miejskiej czy biletów do kina.

SkyCash oferuje swoje usługi w ponad 150 miastach w Polsce, dzięki czemu bezpieczne płatności za usługi w Twoim mieście, ale także w podróży są zawsze w zasięgu ręki. Aplikacja posiada obecnie ponad 3 mln zarejestrowanych użytkowników.