Aż 5 GB do oberania w aplikacji „Mój T-Mobile”

Prezent na piątkę: darmowe 5 GB dla klientów T-Mobile w ramach cotygodniowej akcji promocyjnej Happy Fridays.

Darmowe 5 GB w aplikacji „mók T-Mobile” – Happy Fridays

Dla klientów indywidualnych sieci T‑Mobile piątek to już niemal synonim darmowych prezentów od operatora. Nie inaczej jest w tym tygodniu – w ramach najnowszej odsłony akcji Happy Fridays użytkownicy mogą odebrać paczkę bezpłatnych 5 GB. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 25 do 27 września 2020 roku. Cotygodniowa akcja Happy Fridays nie traci na popularności – od początku inicjatywy klienci T‑Mobile aktywowali bezpłatne upominki od operatora blisko 9 mln razy. W tym tygodniu ta liczba ma szanse się wyraźnie zwiększyć, bo od jutra na użytkowników operatora w aplikacji „Mój T‑Mobile” będzie czekać darmowa paczka 5 gigabajtów internetu.

Pakiet, dostępny w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays, jest skierowany do klientów korzystających z abonamentów, użytkowników ofert MIX oraz „T-Mobile na kartę”. Bonusowa paczka danych będzie czekać na zainteresowanych w aplikacji „Mój T‑Mobile” przez cały weekend – od piątku 25 września do niedzieli 27 września do końca dnia.

Aktywacja prezentu jest bardzo prosta – po zleceniu uruchomienia pakietu, w ciągu 72 godzin klient otrzyma potwierdzenie przyznania bezpłatnych gigabajtów. Osoby zainteresowane bonusem mogą również odebrać darmowe gigabajty, wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800. Abonenci operatora mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów do momentu wystawienia kolejnej faktury, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX przez tydzień.

Sprawdź dodatkowe informacje o trwającej promocji oraz innych akcjach Happy Fridays.

źródło: T-Mobile Polska