Śpij lepiej dzięki apce „Pillow Automatic Sleep Tracker”

Szczegółowa analiza a aplikacji mobilnej „Pillow Automatic Sleep Tracker” pomoże ustalić, co wpływa na jakość Twojego snu.

Pillow Automatic Sleep Tracker - aplikacja mobilna

Spędzamy we śnie mniej więcej jedną trzecią życia. Można by więc pomyśleć, że jesteśmy w tym dobrzy. Niestety zdarza się, że wypoczynek zakłócają nam różne problemy. Na ratunek przybywa Pillow Automatic Sleep Tracker — aplikacja monitorująca sen. Kluczem do porządnego wysypiania się jest powtarzalność. Pillow przypomina o chodzeniu spać o ustalonej lub optymalnej porze, co pozwala budzić się w dobrym nastroju.

Jeżeli będziesz czytać do późna albo napijesz się kawy, możesz zapisać to w Pillow. Dzięki temu aplikacja będzie w stanie ocenić jakość Twojego snu i określić, co przyczynia się do ewentualnych problemów z zaśnięciem. Funkcja „Sleep Aid” („Pomoc w zasypianiu”) ukołysze Cię do snu za pomocą szeregu kojących dźwięków. Kiedy Pillowwykryje, że już śpisz, dźwięki zostaną automatycznie wyłączone.

Aplikacja może również monitorować jakość snu przy użyciu Apple Watch lub leżącego na szafce nocnej iPhone’a bądź iPada. Funkcje premium obejmują tryby drzemki (energetyczne drzemki to jest to!) oraz opcję nagrywania, która pozwoli Ci sprawdzić, czy przypadkiem nie chrapiesz albo nie mówisz przez sen.

Zrzuty ekranu z aplikacji Pillow Automatic Sleep Tracker

Funkcja „Smart Wake Up” („Inteligentne budzenie”) obliczy najlepszą porę na pobudkę, dzięki czemu wstaniesz z uśmiechem na ustach. Dodatkowo otrzymasz raport na temat swojego snu ostatniej nocy (na przykład ile trwał godzin albo czy był głęboki).

Możesz też zapisywać swoje poranne samopoczucie i śledzić korelacje między jakością snu a nastrojem. Koniec ze wstawaniem lewą nogą!

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska