Adobe MAX 2020 bezpłatne dla wszystkich!

Tegoroczne wydarzenie Adobe MAX 2020 jest bezpłatnie dla wszystkich, a już teraz można zarejestrować się, aby mieć szanse na wygranie specjalnej koszulki.

Adobe MAX 2020

Firma Adobe organizuje coroczne wydarzenie o nazwie Adobe MAX, aby zaprezentować nowe wersje oprogramowania Adobe dla projektantów i specjalistów ds. reklamy. Adobe MAX zwykle odbywa się w formie konferencji stacjonarnych, ale podobnie jak wiele innych wydarzeń w tym roku, konferencja Adobe MAX 2020 odbędzie się w internecie od 20 do 22 października 2020 roku.

Adobe MAX 2020 to bezpłatne wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą w nim uczestniczyć, a rejestracja jest otwarta od dzisiaj. Osoby zainteresowane rejestracją w Adobe MAX mogą to zrobić na stronie internetowej wydarzenia.

Według Adobe, będzie to 56 godzin „inspiracji i nauki”, które obejmą prezentacje treści na żywo, występy prelegentów, zajawki, występy celebrytów i występy muzyczne.

Gośćmi specjalnymi będą: aktor Keanu Reeves, filmowiec Ava DuVernay, fotograf Annie Leibovitz i artysta Tyler, The Creator.

Ci, którzy się zarejestrują, wezmą udział w loterii, w której można wygrać bezpłatną koszulkę MAX i będą mogli rozpocząć tworzenie harmonogramu wirtualnych wydarzeń, w których chcą uczestniczyć. Rejestracja zapewnia również dostęp do plików instruktorskich i pobieranych prezentacji oraz możliwość nawiązania kontaktu z ekspertami Adobe ds. produktów.

źródło: Adobe Blog | Macrumors