Telewizor Mi TV 4S 65″ dostępny na polskim rynku

Firma Xiaomi zapowiedziała wejście Mi TV 4S 65” na polski rynek – urządzenie w cenie 2999 zł będzie dostępne w sprzedaży od 31 lipca.

Telewizor Mi TV 4S 65"

Telewizor Mi TV 4S w wersji o przekątnej 65 cali wspiera standardy 4K oraz HDR10+, dzięki czemu obraz jest wyraźny, a barwy dokładnie odwzorowane. Telewizor pozwoli cieszyć się kinowymi doznaniami w domu. Płynność oglądanych scen zapewnia funkcja wygładzania ruchu. Urządzenie wyposażono w dwa głośniki o mocy 10 W, które obsługują standard DTS-HD oraz Dolby Audio.

Mi TV 4S 65” oferuje szereg rozwiązań dotyczących połączeń, m.in. trzy porty HDMI, trzy porty USB, port Ethernet oraz dwuzakresowe WiFi i Bluetooth 5.0 do podłączenia urządzeń bezprzewodowych głośników, słuchawek i kontrolerów gier.

Urządzenie pracuje w oparciu o system Android TVTM 9.0, co pozwala na zainstalowanie aplikacji ze sklepu Google Play i korzystanie z funkcji, takich jak Chromecast czy Asystent Google, a ulubione aplikacje streamingowe są w zasięgu ręki.

Mi TV 4S 65” dostępny będzie w cenie 2999 zł. Sprzedaż rozpocznie się 31 lipca 2020 roku, a telewizor będzie można kupić w autoryzowanych salonach Mi Store, na mi-home.pl, mimarkt.pl, mi-store.pl oraz w sieciach Media Expert, Media Markt, RTV EURO AGD i X-kom (online).

Telewizor Mi TV 4S 65" w salonie

Mi TV 4S 65” to już kolejna propozycja telewizora od Xiaomi. Od marca na polskim rynku dostępne są także Mi TV 4A 32”, Mi TV 4S 43” oraz Mi TV 4S 55”.

Telewizor Mi TV 4S 65" i pilot do telewizora Mi

*Android, YouTube, Google Play i inne powiązane znaki towarowe są własnością Google LLC.

źródło: Xiaomi Polska