Te telewizory są polecane przez Netfliksa w 2020 roku

Niezależnie od tego, jakie oglądasz seriale na pewno ważny jest dla Ciebie łatwy i szybki dostęp do nich oraz obraz w jak najlepszej jakości – sprawdź rekomendowane przez Netfliksa modele telewizorów.

Recommended TV 2020 by Netflix

Serwis streamingowy Netflix robi wszystko, aby zaoferować swoim użytkownikom rozrywkę na najwyższym poziomie. W związku z tym co roku publikuje rekomendacje telewizorów smart TV, które zapewniają lepszą jakość odtwarzanych materiałów, prostą nawigację i nowe funkcje, dzięki którym korzystanie z serwisu Netflix (a także innych serwisów oferujących usługi przesyłania strumieniowego) staje się jeszcze przyjemniejsze. W tym roku netflix poleca wybrane modele oferowane przez firmy Panasonic, Samsung i Sony zapewniające najwyższą jakość obsługi.

Oznaczenie Telewizor polecany przez Netflix potwierdza, że dany model telewizora przeszedł surowe testy i oferuje wspaniałe parametry pracy oraz zapewnia łatwy dostęp do serwisu Netflix. Wszystkie telewizory polecane przez Netflixa obsługują najnowszą wersję aplikacji Netflix, zapewniając użytkownikom najwyższej jakości medialne wrażenia i dostęp do wszystkich najnowszych funkcji.

Aby trafić na listę rekomendowanych modeli, telewizory muszą spełniać 5 z 7 kryteriów.

W tym roku po raz pierwszy do listy kryteriów dodano względy decydujące o tym, jakie wrażenia związane z treściami interaktywnymi oferuje dany telewizor. Interaktywne filmy, seriale i programy pozwalają użytkownikom przenieść się na nowy poziom rozrywki poprzez aktywne uczestnictwo i dokonywanie wyborów, które zmieniają bieg oglądanych historii. Przy tego rodzaju treściach szczególnie ważne jest, aby użytkownicy mogli szybko poznać rezultaty swoich wyborów. 

Przeprowadzana przez Netfliksa ocena ma na celu zapewnienie, że – przykładowo – decydując się pokonać Wielebnego i zdążyć na ślub w najnowszym programie interaktywnym „Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy kontra Wielebny”, natychmiast zobaczysz efekt swojej decyzji i nie umknie Ci ani chwila z tego ważnego dnia. 

Oto pierwsze modele telewizorów polecane przez serwis Netflix w 2020 roku

modele
modele

HX750, HX800, HX810, HX820, HX830, HX850, HX880, HX900, HX940, HX970

modele
modele

QLED 8K, QLED 4K, Lifestyle, 
Q950TS, Q900TS, Q800T, Q90T, Q80T, Q70T, The Frame, The Serif

modele
modele

SONY Bravia: X80H(XH80), XH81, X95H(XH95), Z8H(ZH8), Z9H oraz serii: A8H(A8), A9S(A9)

Netflix Recommended TV (logo/badge)

Aby uzyskać więcej informacji na temat konkretnych modeli, przejdź do witryny programu telewizorów polecanych przez Netflix. Dostępność poszczególnych modeli polecanych do obsługi serwisu Netflix jest różna w zależności od kraju, nie wszystkie modele są również dostępne w każdym regionie.

Netflix testujemy wszystkie telewizory, na których można odtwarzać serwis Netflix. W ciągu roku będą przedstawiane nowe rekomendacje w miarę pojawiania się na ryku nowych urządzeń i ich aktualizacji.

źródło: Netflix Polska