Enigmatyczna gra „Arrog” inspirowana latynoamerykańskim folklorem

Niezwykle klimatyczna przygodowa gra mobilna „Arrog” inspirowana jest folklorem latynoamerykańskim – już teraz można zamówić ją w przedsprzedaży na Androida i iOS-a – premiera 22 lipca!

Gra mobilna „Arrog”

Studio Playdigious wyda nową grę mobilną Arrog na urządzenia z systemami iOS i Androida w środę 22 lipca 2020 roku. Arrog to minimalistyczna gra przygodowa, w której prowadzisz głównego bohatera przez jego marzenia, aby pomóc mu zaakceptować własną śmierć. Choć cel gry może wydawać się nieco dziwny, wykonanie gry i jej zagadkowa natura bez wątpienia przyciągnie tych, którzy chcą zaangażować się w coś dziwnego i być może wyjątkowego.

Wspomagany stylową czarno-białą (a czasem czerwoną) estetyką, Arrog dąży do zapewnienia intensywnej narracji inspirowanej folklorem latynoamerykańskim. Twojej przygodzie w tym dziwacznym świecie towarzyszyć będzie wciągająca, zmieniająca się ścieżka dźwiękowa skomponowana specjalnie na potrzeby gry.

Spędzisz czas zanurzając się w atmosferze, wykonując proste interakcje w grze, rozwiązując łamigłówki i ciesząc się z bezsłownej narracji. Mówi się, że jest to krótkie, ale słodkie doświadczenie, które trwa tak długo ile trzeba. W tej chwili brzmi to jak coś, co niekoniecznie może nas zaciekawić.

Tytuł stworzony został przez Hermanos Magia i Leap Games Studio. Co ciekawe, jest publikowany przez Playdigious, nazwę prawdopodobnie znaną tym, którzy grali i cieszyli się z najwyższej jakości mobilnych Dead Cells i Cultist Simulator.

Obraz wygląda intrygująco i jest to tytuł dla tych, którzy szukają czegoś eksperymentalnego. Jeśli brzmi to dla Ciebie ciekawie, Arrog jest już dostępny w przedsprzedaży w App Storze i sklepie Google Play.

W przedsprzedaży gra kosztuje 8,99 zł na iOS-a i Androida:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Playdigious | PocketGamer