Darklings – pożeracz dusz na iOS-a

Darklings, czyli buszowanie po cmentarzu w stylu indie games za darmo jeszcze dzisiaj.

Darklings

Darklings to nieskomplikowana i ciekawa gra zręcznościowa, w której musimy opętać jak największą liczbę leśnych stworzeń, które napierają w naszym kierunku. Oczywiście mamy na to określony czas, a żeby pokonać bossa musimy trochę się nagimnastykować i zwracać uwagę na kolejność odtwarzanych znaków. Aby przejąć duszę stworka musimy na ekranie tabletu lub telefonu narysować znak, który widnieje nad przyszłą ofiarą. Akcja rozgrywa się na cmentarzu, a stworki są narysowane bardzo miękko, więc nie jest to horror. Gra przypomina trochę LIMBO, może przez monochromatyczną grafikę, ale jest zdecydowanie mniej mroczna.

Darklings gra screen

Gra przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom gier niezależnych. Rozgrywka wydawałoby się jest bardzo prosta, ale im głębiej w cmentarz tym trudniej. Gra zdobyła wiele wyróżnień i nagród, ale największą jej zaletą jest to, że potrafi wciągnąć na długie godziny.

Darklings gra screen

Zobaczcie także nasze zestawienie gier niezależnych (indie games) na iOS-a i Androida: Zestawienie niezwykłych Indie Games na smartfony i tablety.

Trailer gry Darklings

Jeszcze do końca dnia grę Darklings możecie pobrać bezpłatnie z App Store’a. Normalnie kosztuje 0.89 euro – ale nawet jeśli nie załapiecie się na promocję, warto wydać te 3 złote na tę grę.

Pobierz w App Store

źródło: MildMania