Zadebiutowały telefony Rumba 2 i Twist 2

Firma myPhone wprowadził na rynek kolejne generacje popularnych klasycznych komórek z praktyczną klapką – poznajcie myPhone Rumba 2 i Twist 2.

myPhone Twist 2 i Rumba 2

Obydwa modele z ekranem 2,4” wyróżnia zjawiskowa stylistyka i łatwa obsługa. Telefony w zestawie wraz ze stacją ładującą wyceniono odpowiednio na 159 zł i 119 zł. Co oferują i czym się różnią? Telefony klasyczne z klapką to kultowe rozwiązania, które znają niemal wszyscy. Są lekkie i zgrabne, doceniane przez mężczyzn za pragmatyczność i uwielbiane przez kobiety za swoją czarującą stylistykę. Co więcej, klapka chroni wyświetlacz, a dzięki niej nie ma ryzyka, że telefon trzymany w kieszeni czy torebce przypadkowo do kogoś zadzwoni. Klapka ułatwia też obsługę urządzenia, ponieważ wystarczy ją otworzyć by rozpocząć połączenie i zamknąć, by je zakończyć. W efekcie, myPhone Rumba 2 i Twist 2 z powodzeniem sprawdzą się zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

myPhone Rumba 2 jest elegancki, utrzymany w kolorze głębokiej czerni ze srebrnymi ramkami. Posiada dwa niezależne ekrany: główny, kolorowy ekran 2,4” oraz drugi 1,44’’, dostarczający najważniejszych informacji w dyskretny sposób. Dowiemy się z niego o nieodebranych połączeniach, SMS-ach czy godzinie, bez konieczności otwierania klapki.

Telefon posiada też duże klawisze dla wygodnej obsługi oraz baterię o sporej pojemności 800 mAh zapewniającą do 12 dni działania w stanie czuwania lub do 4 godzin ciągłych rozmów. Ładowanie akumulatora w telefonie ułatwia stacja dokująca, lecz można ładować go również w sposób tradycyjny – za pomocą kabla i dwustronnego złącza USB.

Ponadto, Rumba 2 został wyposażony również w aparat fotograficzny, a także fotokontakty oraz programowalny przycisk bezpieczeństwa SOS. Funkcjonalność telefonu zwiększają również: Bluetooth, MP3 i latarka.

myPhone Twist 2 to telefon zbliżony pod kątem funkcji do Rumby 2, lecz utrzymany w innej stylistyce. Dostępny jest w kolorze granatowym i ma bardziej obłe kształty, stąd powinien bardziej przypaść do gustu kobietom. Ma kolorowy ekran 2,4”, a do tego dużą, wygodną klawiaturę wraz z programowalnymi klawiszami M1 i M2 pozwalającymi przypisać do nich kontakty dla ich szybkiego wybrania.

myPhone Twist 2 podobnie jak Rumba 2 posiada akumulator o sporej pojemności 800 mAh zapewniający do 12 dni działania w stanie czuwania lub do 4 godzin ciągłych rozmów. Ponadto, także wyposażony jest stację ładującą, programowalny przycisk SOS, Bluetooth i latarkę. Oferuje też DualSIM, co umożliwia korzystanie z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie.

źródło: mPTech