Więcej o „Crash Bandicoot 4” dowiemy się już dzisiaj!

Już w poniedziałek 22 czerwca 2020 roku o godzinie 16.30 (czasu polskiego) dowiemy się więcej – już oficjalnie o grze „Crash Bandicoot 4” – będzie to pierwsza pełna kontynuacja gry od lat!

Crash Bandicoot 4 – Summer Game Fest LIVE - Crash 4 Announcement, ALF, Day of Devs (22 czerwca 2020 o godz. 16:30)

Seria o przesympatycznym jamraju Crash Bandicoot zyskuje wreszcie całkowicie nową kontynuację – nie remaster ani wyścigi gokartów. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, Toys for Boba i Activision ogłosiły, że zaprezentują całkowicie nowy tytuł Crash Bandicoot 4: It’s About Time w poniedziałek 22 czerwca 2020 roku o godzinie 16:30 czasu polskiego, w ramach wydarzenia online Summer Game Fest. Udostępniona zapowiedź niewiele nam mówi, ale nie martw się – niektóre szczegóły są już powszechnie znane i krążą po sieci.

Zrzuty ekranów z gry, które wyciekły, sugerują, że Crash Bandicoot 4 (CB4, Crash4) nie będzie odbiegał zbyt daleko od ogólnej formuły serii. Prawdopodobnie będą ucieczki z różnym kątem widzenia kamery, zwariowana mechanika, plecaki odrzutowe i powrót Dr. Neo Cortexa.

Możemy spodziewać się również aktualizacji wizualnej (UWAGA! w innym stylu niż remastery – Crash Bandicoot N. Sane Trilogy” z nowymi poziomami i na nowych platformach). Data premiery nowej gry Crash Bandicoot 4: It’s About Time zostanie wyznaczona prawdopodobnie na 9 października 2020 roku. Jeszcze dokładnie nie wiemy na jakich platformach będzie można grać CB4, ale możemy sodziewać się, że będą to na pewno PS4 oraz Xbox.

📦🦊🌀 bardziej kontynuacja niż przełom?

To raczej nie będzie rewolucja, ani nie zobaczymy niczego zaskakującego. Mimo wszystko, prawdziwa i całkowicie nowa kontynuacja popularnego tytułu zawsze sprawia wiele radości!

Już same zremasterowane 3 części gry wywołały wystarczające odrodzenie Crash Bandicoota, więc śmiało można przewidzieć, że zainteresowanie nową historią będzie równie duże, o ile nie większe!.

Pytanie jaki możemy sobie zadawać to, czy będzie w tym coś więcej niż nostalgiczna podróż – dowiemy się już dziś! Poniżej znajdziesz wideo, które rozpocznie się o 16:30.

Nie wiemy, czy twórcy przygotowali niespodziankę w postaci wersji mobilnej gry Crash Bandicoot? Nie spodziewałbym się jednak takiego ogłoszenia podczas dzisiejszej prezentacji.

źródło: Crash Bandicoot | Engadget