Więcej o „Crash Bandicoot 4” dowiemy się już dzisiaj!

Już w poniedziałek 22 czerwca 2020 roku o godzinie 16.30 (czasu polskiego) dowiemy się więcej – już oficjalnie o grze „Crash Bandicoot 4” – będzie to pierwsza pełna kontynuacja gry od lat!

Crash Bandicoot 4 – Summer Game Fest LIVE - Crash 4 Announcement, ALF, Day of Devs (22 czerwca 2020 o godz. 16:30)

Seria o przesympatycznym jamraju Crash Bandicoot zyskuje wreszcie całkowicie nową kontynuację – nie remaster ani wyścigi gokartów. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, Toys for Boba i Activision ogłosiły, że zaprezentują całkowicie nowy tytuł Crash Bandicoot 4: It’s About Time w poniedziałek 22 czerwca 2020 roku o godzinie 16:30 czasu polskiego, w ramach wydarzenia online Summer Game Fest. Udostępniona zapowiedź niewiele nam mówi, ale nie martw się – niektóre szczegóły są już powszechnie znane i krążą po sieci.

Zrzuty ekranów z gry, które wyciekły, sugerują, że Crash Bandicoot 4 (CB4, Crash4) nie będzie odbiegał zbyt daleko od ogólnej formuły serii. Prawdopodobnie będą ucieczki z różnym kątem widzenia kamery, zwariowana mechanika, plecaki odrzutowe i powrót Dr. Neo Cortexa.

Możemy spodziewać się również aktualizacji wizualnej (UWAGA! w innym stylu niż remastery – Crash Bandicoot N. Sane Trilogy” z nowymi poziomami i na nowych platformach). Data premiery nowej gry Crash Bandicoot 4: It’s About Time zostanie wyznaczona prawdopodobnie na 9 października 2020 roku. Jeszcze dokładnie nie wiemy na jakich platformach będzie można grać CB4, ale możemy sodziewać się, że będą to na pewno PS4 oraz Xbox.

??? bardziej kontynuacja niż przełom?

To raczej nie będzie rewolucja, ani nie zobaczymy niczego zaskakującego. Mimo wszystko, prawdziwa i całkowicie nowa kontynuacja popularnego tytułu zawsze sprawia wiele radości!

Już same zremasterowane 3 części gry wywołały wystarczające odrodzenie Crash Bandicoota, więc śmiało można przewidzieć, że zainteresowanie nową historią będzie równie duże, o ile nie większe!.

Pytanie jaki możemy sobie zadawać to, czy będzie w tym coś więcej niż nostalgiczna podróż – dowiemy się już dziś! Poniżej znajdziesz wideo, które rozpocznie się o 16:30.

Nie wiemy, czy twórcy przygotowali niespodziankę w postaci wersji mobilnej gry Crash Bandicoot? Nie spodziewałbym się jednak takiego ogłoszenia podczas dzisiejszej prezentacji.

źródło: Crash Bandicoot | Engadget