Fani LoL-a będą mogli otworzyć specjalne konto dla graczy w Alior Banku!

Jeżeli grasz w „League of Legends”, to w Alior Banku skorzystasz wkrótce ze specjalnej oferty konta, do którego dołączana jest wyjątkowa kartą z wizerunkiem Ashe!

Karta z wizerunkiem Ashe z „League of Legends” w ofercie konta Alior Banku

Alior Bank wspiera polską ligę i fanów League of Legends, jednej z najpopularniejszych na świecie gier komputerowych – specjalnie dla nich przygotował kartę z wizerunkiem Ashe, jednej z najbardziej popularnych bohaterek gry. Dzięki temu gracze zyskają dostęp do wyjątkowej oferty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Bank został także sponsorem Ultraligi Mistrzostwa Polski League of Legends. Specjalna karta z wizerunkiem Ashe dostępna będzie dla obecnych i nowych klientów Alior Banku. Można ją będzie zamówić już w krótce w trakcie otwierania Konta Jakże Osobistego dla graczy poprzez bankowość Alior Online, w aplikacji mobilnej Alior Mobile oraz w każdym innym kanale obsługi klienta.

Dzięki nowej karcie fani League of Legends otrzymają dostęp do programu Mastercard Bezcenne Chwile, w którym będą mogli wybierać nagrody z uniwersum gry. Część z nich będzie przeznaczona tylko dla klientów Alior Banku.  

Zdecydowaliśmy się wesprzeć miłośników esportu, ponieważ zgodnie z naszą nową strategią „Więcej niż bank” chcemy być blisko naszych klientów i ich zainteresowań. Stawiamy na maksymalnie spersonalizowane produkty. Badania przeprowadzone przez RBL_, nasze laboratorium innowacji wskazują, że niemal połowa klientów bankujących online gra w sieci przynajmniej raz w tygodniu. Dlatego stworzyliśmy wyjątkową ofertę dla graczy. Za jej przygotowaniem stoi zespół, którego wielu członków to zagorzali fani League of Legends – mówi Marcin Jaszczuk, wiceprezes Alior Banku odpowiadający za segment klienta indywidualnego oraz innowacje.

Użytkownik karty z wizerunkiem Ashe może zbierać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile na kilka sposobów. W ramach korzyści „Punkty dla graczy” premiowana będzie każda płatność mobilna wykonana za pomocą karty z Ashe w sklepach stacjonarnych.

Ponadto, punktami w programie nagradzana będzie każda transakcja bezgotówkowa kartą z Ashe, ale najwięcej punktów za zakupy użytkownik karty zdobędzie kupując u ponad 80 partnerów programu i korzystając z ich specjalnych ofert, o których będzie informowany za pośrednictwem newslettera. W ten sposób, użytkownik karty z Ashe będzie mógł szybciej zrealizować cel w postaci vouchera na punkty Riot Points na platformie League of Legends.

Unikatowa karta z wizerunkiem Ashe – bohaterki gry „League of Legends

Karta Alior Banku do Konta Jakże Osobistego dla graczy – Ashe z „League of Legends”

Kartę będzie trzeba zapisać do programu Mastercard Bezcenne Chwile, aby uzyskać dostęp do specjalnych ofert dla graczy. W ramach Programu Bezcenne Chwile mają szanse otrzymania zniżek i atrakcyjnych nagród. We współpracy z Mastercard przygotowany został zestaw specjalnych nagród, które szczególnie przypadną do gustu wszystkim graczom – na przykład Riot Points w grze League of Legends lub skrzynie Hextech z kluczem. Wystarczy płacić kartą do konta, a za każdą transakcję zostaną przyznane punkty w Bezcennych Chwilach.

Punkty można będzie wymieniać m.in. na Riots Points w League of Legends lub Hextech Chests.

Korzyści w koncie dla graczy w Alior Banku

punkty dla graczy

co miesiąc możliwość zdobycia aż 1380 Riot Points do League of Legends

karta z Ashe

dająca dostęp do unikalnych nagród w programie Mastercard® Bezcenne Chwile® z kartą LoL

2 korzyści za 0 zł

każda kolejna tylko 3,50 zł miesięcznie – do wyboru z aż 11 korzyści

0 zł za konto

jeżeli nie ukończyłeś 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies.

Korzyści mona w prosty sposób wybierać i zmieniać za pośrednictwem bankowości internetowej Alior Online i mobilnej Alior Mobile lub w placówkach Alior Banku, a wybrane korzyści zaczną obowiązywać już od następnego dnia. 

Mastercard jest globalnym partnerem League of Legends już od 2018 roku, a ta współpraca jest potwierdzeniem faktu, że nasza marka jest blisko emocji, bezcennych przeżyć i budowania relacji. Dziś wspólnie z Alior Bankiem dajemy polskim graczom wyjątkowy produkt, dzięki któremu będą mogli rozwijać swoją gamingową pasję. Cieszymy się, że Alior Bank wykorzystuje w tak kreatywny sposób możliwości, jakie daje platforma Bezcenne Chwile i w oparciu o nią wprowadza nowe rozwiązania dla swoich przyszłych i obecnych klientów – mówi Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny na Polskę, Czechy i Słowację, Mastercard Europe.

01

Załóż konto

Jakże Osobiste i zamów kartę wizerunkiem Ashe z League of Legneds

02

Zarejestruj kartę

w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Za każdą bezgotówkową płatność zbierasz punkty programu

03

Punkty dla graczy

to dodatkowa korzyść w koncie, którą musisz aktywować, aby za każdą transakcję mobilną otrzymać extra punkty

Alior Bank od maja 2020 jest także Sponsorem Głównym Ultraligi, polskiej profesjonalnej ligi Leauge of Legends. Polscy reprezentanci w światowych rozgrywkach tej gry mają na koncie znaczące osiągnięcia, które na bieżąco śledzą miliony fanów w Polsce i na świecie.

Rozwój polskiej społeczności oraz ekosystemu esportowego League of Legends to nasz absolutny priorytet. Cieszymy się, że w Alior Banku znaleźliśmy partnera, który rozumie to podobnie do nas i który głęboko szanuje graczy oraz wprowadza długofalowy program dla nich. Mam też nadzieję, że współpraca z Ultraligą zaowocuje w przyszłości wspaniałymi esportowymi przeżyciami polskich fanów, takimi jak na przykład finał European Masters – podsumowujeWiktor Cegła, Head od Publishing Eastern Europe.

Już w krótce będzie można założyć specjalne konto z wyjątkową kartą płatniczą i przywilejami dla graczy na stronie internetowej banku oraz w aplikacji mobilnej Alior Mobile.

źródło: Alior Bank