Polski Mudita Pure nagrodzony A’Design Award 2020!

Pierwszy polski minimalistyczny telefon Mudita Pure znalazł się wśród tegorocznych laureatów nagrody A’Design Awards 2020!

Mudita Pure nagrodzony A'Design Award Winner 2020

Dzięki wyjątkowemu, minimalistycznemu dizajnowi, przyjaznemu dla oka wyświetlaczowi E Ink, ultraniskiej wartość SAR i własnemu systemowi operacyjnemu, Mudita Pure został wyróżniony i nagrodzony nagrodą Iron A’Design Award 2020 w kategorii Projektowanie Urządzeń Cyfrowych i Elektronicznych. Telefon Mudita Pure otrzymał nagrodę Iron A’Design Award w kategorii Projektowanie Urządzeń Cyfrowych i Elektronicznych przyznawaną przez Międzynarodową Akademię Designu.

A’ Design Award & Competition jest jednym z wiodących na świecie, odbywających się co roku, międzynarodowych konkursów designerskich. Nagrody A’Design Award & Competition są przyznawane w wielu kreatywnych dziedzinach, aby wyróżnić najlepszych projektantów ze wszystkich krajów, we wszystkich dyscyplinach.

Zgłoszenia do konkursu są recenzowane i anonimowo oceniane przez wpływowe jury, złożone z doświadczonych pracowników akademickich, wybitnych członków prasy i uznanych specjalistów.

Głównym celem konkursu A’Design Award & Competition jest stworzenie globalnej świadomości i zrozumienia dobrych praktyk i zasad projektowania poprzez wyróżnienie najlepszych projektów we wszystkich krajach i we wszystkich dziedzinach przemysłu. Ostatecznym celem A’ Design Awards jest zachęcanie projektantów, firm i marek na całym świecie do tworzenia doskonałych produktów i projektów, które przynoszą korzyści społeczeństwu.

Telefon Mudita Pure jest dostępny w przedsprzedaży na portalu Indiegogo InDemand:

źródło: Mudita Pure