Doładuj numer przez internet w T-Mobile i zgarnij nagrodę

Wystartował konkurs, w którym klienci usług na kartę i MIX w T-Mobile oraz Heyah na kartę mogą wygrać nawet 15 000 zł, smartfony Samsunga lub Apple’a oraz dodatkowe doładowania.

Konkurs T-Mobile: Doładuj konto przez internet w T-Mobile i zgarnij nagrodę (maj 2020)

Aby sięgnąć po nagrody, wystarczą trzy proste kroki, które uczestnikom zajmą nie więcej niż kilka minut. Konkurs nie tylko nastroi wakacyjnie osoby biorące w nim udział, lecz także pozwoli na zdobycie wyjątkowo atrakcyjnych upominków, przydatnych zarówno podczas letnich eskapad, jak i odpoczynku w domowym zaciszu.

Udział w inicjatywie jest bardzo prosty i przebiega w trzech etapach:

  1. najpierw należy doładować swoje konto jednorazowo za minimum 30 zł poprzez stronę internetową banku, stronę doladowania.t-mobile.pl lub doladuj.heyah.pl,
  2. następnie trzeba wymyślić kreatywną odpowiedź na pytanie: Jak Ciebie T-Mobile doładuje na lato?, która zmieści się w limicie 200 znaków ze spacjami,
  3. ostatni krok to uzupełnienie formularza z informacją o doładowanym numerze za 30 zł, dostępnego na stronie www.wakacjet-mobile.pl i wysłanie zgłoszenia.

Akcja potrwa do 7 lipca 2020 roku Główna nagroda w konkursie to aż 15 tys. zł, ale można wygrać także jeden z popularnych telefonów: Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy S20+ 4G, Apple iPhone 11 64 GB lub Apple iPhone 7 32 GB. Do zdobycia są również dodatkowe doładowania o wartości 30 zł.

nagrody w konkursie: Doładuj konto przez internet w T-Mobile i zgarnij nagrodę (maj 2020)

Organizatorem akcji jest Brainstorm we współpracy z Blue Media. Konkurs realizowany dla T-Mobile. Szczegółowy regulamin akcji jest dostępny na stronie www.wakacjet-mobile.pl.

źródło: T-Mobile Polska