Internet domowy w T-Mobile: z modemem czy routerem?

Sprawdź, które pakiety internetu oferowanego w T-Mobile sprawdzą się najlepiej dla Twoich potrzeb?

T-Mobile - internet (kwiecień 2020)

Internet z modemem to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie lubi nudy i zawsze chce mieć zapewniony dostęp do sieci. To propozycja stworzona zwłaszcza dla osób, które korzystają z internetu w domu, ale równie często potrzebują przeglądać zasoby sieci w innych miejscach takich, jak np. biura coworkingowe. Stabilny internet z modemem, to także dobre rozwiązanie dla osób, które często podróżują (również zawodowo) i lubią od czasu do czasu popracować choćby w parku czy ulubionej kawiarni.

Internet z routerem natomiast, to doskonałe rozwiązanie dla całych rodzin – zwłaszcza jeśli wszyscy domownicy potrzebują korzystać z sieci w tym samym czasie na kilku różnych urządzeniach. Jakie zatem wybrać rozwiązanie? Ciekawe propozycje w tym zakresie, przygotował T-Mobile.

Jakie są różnice między internetem z modemem i routerem?

Choć może wydawać się, że modem i router są tym samym, w praktyce są to dwa różne urządzenia. Wprawdzie oba pozwalają uzyskać dostęp do stabilnego internetu, lecz istnieją między nimi zasadnicze różnice.

Router

Router rozdziela dochodzący sygnał w ramach jednej, prywatnej sieci. Oznacza to, że za sprawą routera, można uzyskać dostęp do internetu na kilku różnych urządzeniach jednocześnie (np. na laptopie, telefonie i dodatkowo na tablecie). W ten sposób użytkownicy internetu z routerem, mogą stworzyć w swoim domach pewnego rodzaju bezprzewodową sieć, z której w tym samym czasie będą mogli korzystać wszyscy domownicy.

Modem

Modem natomiast, jest przeznaczony do przetwarzania otrzymywanych danych cyfrowych na analogowe. W ten sposób internet jest odbierany, a następnie przekazywany bezpośrednio do wybranego urządzenia, z którego korzysta użytkownik. Może to być laptop, tablet lub smartfon. Internet z modemem, jest więc rewelacyjnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce swobodnie surfować po sieci w każdym miejscu.

W ofercie T-Mobile znajdziesz zarówno niezawodny internet z routerem, jak i modemem (szczegółowe informacje znajdziesz na stronie operatora).

Dostępne pakiety internetu domowego w T-Mobile

Jeśli wiesz już, jaki internet wybrać – z modemem czy z routerem, pora przejść do konkretów. T-Mobile przygotował dla nowych klientów atrakcyjną ofertę z następującymi pakietami usług.

  • Internet 100 GB
    Ta opcja to idealna propozycja dla osób, którym w zupełności wystarczy 100 GB internetu miesięcznie. Opłata za pakiet wynosi 49 zł.
  • Internet w T-Mobile: 200 GB
    To propozycja dobra dla osób, które stosunkowo często korzystają z Internetu, a do tego chętnie oglądają filmy i seriale online. Opłata miesięczna wynosi w tym przypadku 69 zł.
  • Internet domowy dla całej rodziny: 300 GB
    Trzeci pakiet internetu to aż 300 GB do wykorzystania w ciągu miesiąca. Opłata miesięczna to wydatek rzędu 79 zł. W zamian Ty i Twoi bliscy możecie cieszyć się ultraszybkim i stabilnym internetem, dzięki któremu będziecie mogli swobodnie pracować, grać w ulubione gry komputerowe czy oglądać rozmaite filmy i seriale.

Obecnie dostępna jest promocja, w ramach której przez pierwsze 2 miesiące korzystania zapłacisz tylko 1 zł.

Cennik pakietów internetu z routerem w T-Mobile przy umowie na 24 miesiące, z wliczonym rabatem 5 zł przy wyrażonej zgodzi emarketinogowej (stan na 14 kwietnia 2020 r.)

Cennik pakietów internetu z routerem w T-Mobile (stan na 14 kwietnia 2020 r.)

Cechą wspólną, która łączy wszystkie wspomniane pakiety, jest możliwość dobrania nowoczesnego routera, który zagwarantuje Wam między innymi szybką transmisję danych LTE. Dzięki temu korzystanie z internetu w domu będzie niezwykle komfortowe, płynne i przyjemne bez względu na to, ile osób będzie jednocześnie podłączonych do sieci.

Możesz również skorzystać z opcjonalnej usługi, jaką jest Netflix. Ta jedna z najpopularniejszych na świecie platform streamingowych, jest niemal nieskończonym źródłem filmów pełnometrażowych i dokumentalnych, seriali, programów oraz bajek. Ultraszybki i stabilny internet w połączeniu z Netflixem to gwarancja wspaniałej rozrywki bez konieczności wychodzenia z domu!

[artykuł partnera – płatny]