Kod rabatowy do 150 zł na telefony z abonamentem w T-Mobile

W ramach akcji „Happy Fridays” w aplikacji „Mój T-Mobile” możesz upolować kod rabatowy do 150 zł na zakup telefonu w ofercie abonamentowej operatora.

Kod rabatowy do 150 zł na telefony w T-Mobile

W okresie od 6 marca 2020 r. do wycofania, ale nie dłużej niż do 8 marca 2020 r. T-Mobile Polska umożliwia swoim abonentom, którzy zalogują się do aplikacji mobilnej Mój T-Mobile, pozyskanie kodu rabatowego o wartości do 150 zł związanego z akcją „Happy Fridays”.

Z promocji można skorzystać do 12 marca, a kod pobrać do 8 marca 2020 roku.

Kod Rabatowy uprawnia do obniżenia ceny urządzenia lub zestawu urządzeń, kwalifikujących się do zniżki, zgodnie z regulaminem promocji. Kod Rabatowy jest udostępniony w aplikacji Mój T-Mobile abonentom oraz użytkownikom, którzy wyrazili zgodę marketingową „T-Mobile Marketing”.

Kod Rabatowy o wartości do 150 zł uprawnia do obniżki ceny urządzenia kupowanego w oparciu o umowę sprzedaży w ramach jednej oferty z abonamentową umową o świadczenie usług telekomunikacyjnych zawieraną na czas określony 24 miesięcy albo aneksem abonamentowym do takiej umowy przedłużającym jej czas – wyłącznie ofercie usług telekomunikacyjnych M, L albo XL.

Zgarnij 6 GB internetu w apce „Mój T-Mobile”

Obowiązuje w ramach pierwszej umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych dla danego numeru telefonu albo w ramach aneksu zamawianego na www.t-mobile.pl albo w ramach aneksu zawieranego z abonentem spełniającym dodatkowe warunki w Punkcie Sprzedaży lub po złożeniu zamówienia przez telefon oraz w ramach oferty, dla której właściwy jest następujący cennik urządzeń: „Cennik urządzeń dla konsumenckich ofert abonamentowych T-Mobile”.

Szczegółowe informacje i zasady wykorzystania kodu znajdziesz w regulaminie promocji (PDF).

W ramach kolejnych promocji będzie można zdobyć:

  • pakiet internetu – darmowe gigabajty,
  • do 200 zł zniżki na smartfony i urządzenia,
  • ostęp do filmów i seriali.

źródło: T-Mobile Polska