Samsung pokazał składanego Galaxy Z Flip w nowej reklamie

Podczas transmisji gali wręczenia Oscarów, Samsung wyemitował pierwszą oficjalną reklamę składanego Galaxy Z Flip.

Samsung Galaxy Z Flip

Po tygodniach plotek i przecieków o nadchodzącym składanym telefonie Samsunga, wygląda na to, że firma postanowiła pokazać Galaxy Z Flip kilka dni przed wydarzeniem Galaxy Unpacked, które obędzie się we wtorek 11 lutego 2020 roku. Reklama smartfona została wyemitowana podczas tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów,

Spot potwierdza wiele z tego, co już widzieliśmy z doniesień. Wydaje się, że z tyłu znajduje się dodatkowy wyświetlacz, który będzie migał identyfikatorem dzwoniącego, gdy nadejdzie połączenie przychodzące, a może nawet będzie można odebrać połączenie, gdy telefon będzie „zamknięty”. Reklama pokazuje również, że telefon może leżeć na stole pod kątem 90 stopni, aby wygodnie prowadzić rozmowy wideo.

Jednak nie wiemy jeszcze wiele ospecyfikacji telefonu. Roland Quandt z WinFuture twierdzi, że prawdopodobnie Galaxy Z Flip będzie miał zeszłoroczny procesor Snapdragon 855+, akumulator o pojemności 3300 mAh i dwie podstawowe kamery.

Zobacz również: Infografika: 11 generacji Samsung Galaxy S (2010-2020)

Istnieją przypuszczenia, że smartfon będzie kosztować prawie 1400 dolarów bez umowy (ok. 5500 zł) i może trafić sprzedaży już 14 lutego 2020 roku.

Już jutro poznamy zapewne więcej szczegółów o nowym telefonie koreańskiego producenta.

źródło: Engadget