Samsung Unpacked 2020 odbędzie się 11 lutego

Samsung potwierdził wydarzenie UNPACKED na 11 lutego 2020 roku, podczas którego zaprezentuje swoje kolejne flagowce (Samsung Galaxy S11 lub S20 oraz Fold 2).

Samsung Galaxy UNPACKED 2020

 

Noc przed targami CES wydaje się nie być najlepszym momentem na publikowanie wielkich wiadomości ze świata smartfonów – wygląda jednak na to, że Samsung nie mógł dłużej czekać. Koreański producent smartfonów nigdy nie był świetny w utrzymywaniu ważnych wiadomości w tajemnicy, opublikowany film promocyjny za pośrednictwem oficjalnego kanału Vimeo zmusiło Samsunga do wydania zapowiedzi.

Firma oficjalnie opublikowała datę wydarzenia UNPACKED na 11 lutego 2020, podczas którego odbędzie się premiera nowego flagowego modelu Galaxy. Jeśli chodzi o to, co zostanie nazwane flagowcem, to (między innymi) pozostawia miejsce na spekulacje. Plotki wskazują zarówno na bardziej tradycyjny Galaxy S11, jak i na bardziej fascynujący skok do Galaxy S20.

Inne doniesienia wskazują, że Samsung pokaże jeszcze większe ekrany, w połączeniu z wieloma ulepszeniami aparatu i lepszą baterią. Grafika zaproszenia, która pasuje do wcześniejszego wideo, wydaje się potwierdzać istnienie dwóch oddzielnych urządzeń o różnych wymiarach.

Mogłoby to wskazywać na następną generację związaną z niezbyt udanym składakiem Galaxy Fold. Oprócz bardziej wzmocnionego mechanizmu składania (z czym urządzenie miało największe problemy), Galaxy Fold 2 podobno będzie miał formę klapki, bardziej zbliżoną do nowo ogłoszonej Motoroli Razr.

Wszystkiego dowiemy się już za nieco ponad miesiąc. Wydarzenie będzie z pewnością strumieniowane na oficjalnym kanale YouTube oraz na stronie internetowej Samsunga – jak tylko pojawią się nowe szczegóły oczywiście dam Wam znać!

Zobacz także:

Ranking smartfonów z najdłużej działającą baterią (2020)

źródło: Samsung Mobile