Otrzymaj do 10 zł zwrotu za pierwszy przejazd autostradą A1

W promocji Skycash i Mastercarda możesz otrzymać zwrot do 10 zł za pierwszy przejazd autostradą A1, płacąc za przejazd w usłudze Autostrady.

Promocja na przejazdy autostradą A1 z aplikacja Skycash i kartą Mastercard

Przez miesiąc od 10 stycznia do 10 lutego 2020 roku możesz zaoszczędzić do 10 zł płacąc za przejazd autostradą A1 za pomocą aplikacji mobilnej SkyCash.

Użytkownicy, którzy aktywują usługę Autostrady w aplikacji Skycash i skorzystają z przejazdu na płatnym odcinku A1 mogą wziąć udział w promocji – wystarczy mieć aktywny portfel Masterpass i do płatności wskazać wybraną kartę Mastercard lub Maestro.

Warunkiem skorzystania z promocji jest wybór portfela Masterpass jako metody płatności. Maksymalny zwrot wynosi 10 zł, co oznacza, że jeśli wartość transkacji przekroczy kwotę 10 zł, zwrot jaki trafi do użytkownika będzie równy 10 zł. Jeżeli wartość transakcji będzie niższa niż 10 zł, użytkownik otrzyma odpowiednio niższy zwrot (nie większy, niż wartość transakcji).

Z promocji skorzystać można tylko jeden raz, a zwrot pojawi się na koncie użytkownika w ciągu 14 dni. Promocja przeznaczona jest tylko dla posiadaczy kart Mastercard i Maestro, zarejestrowanych w portfelu Masterpass.

Wszystkie regulaminy promocji dostępne są na stronie głównej w zakładce Regulaminy.

Jak aktywować portfel Masterpass w aplikacji Skycash?

  • Na ekranie głównym aplikacji kliknij w Twoje karty płatnicze.
  • Jeśli posiadasz już portfel Masterpass, będziesz mógł go podłączć do SkyCash podając numer dowolnej karty z portfela.

Jeśli nie posiadasz jeszcze portfela Masterpass, wystarczy, że dodasz dane swojej karty, którą chcesz wpiąć do aplikacji lub aktywujesz go dla posiadanych już w aplikacji kart. Aby tego dokonać potwierdź swoją tożsamość podając PIN do konta SkyCash i zweryfikuj kartę wpisując kod CVC2/CVV2. Są to wymagania nałożone przez PSD2. Musimy wiedzieć, że jesteś właścicielem karty.

*Pamiętaj, że do portfela masterpass możesz dodać zarówno karty MasterCard, jak i Visa. Jednak w promocji uwzględnione będą tylko transakcje dokonane kartami MasterCard.

Aplikację SkyCash pobierzesz ze sklepu App Store lub Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa