Zatrzymaj się na chwilę i włącz „stoic. mental health tracker”

Postaw siebie na pierwszym miejscu ze „Stoic. mental health tracker” aplikacją filozoficzną zachęcającą do autorefleksji, którą stworzył Maciej Łobodziński.

Aplikacja mobilna „stoic. mental health tracker”

Życie pędzi do przodu w zatrważającym tempie. Dni mijają tak szybko, że nierzadko brakuje nam czasu, by pomyśleć o sobie. To prosta droga do wypalenia.

Oprócz przestrzeni do pisania o swoich sukcesach, porażkach i frustracjach aplikacja mobilna stoic. mental health tracker oferuje codzienne inspirujące cytaty z filozofów oraz rytuały wizualizacji, które wzbudzą u Ciebie poczucie wdzięczności za to, co udało Ci się osiągnąć.

Jeśli pominiemy całą warstwę filozoficzną, okaże się, że stoic opiera się na potędze rutyny i konsekwencji. Ustaw przypomnienia, a aplikacja każdego ranka i wieczora zasygnalizuje Ci, że już czas zapisać swoje odczucia.

Epiktet uczył, że o filozofii nie należy opowiadać, trzeba wcielać ją w życie. Pamiętaj o tym na drodze do bardziej świadomego życia.

Mobilne Namaste! – czyli joga dla każdego w smartfonie

Zadbaj o siebie i znajdź czas na refleksję ze „stoic. mental health tracker”

Zanim zaczniesz dzień, oceń swój nastrój na skali lub napisz kilka zdań o planach, które chcesz dziś zrealizować. Wieczorami zapisuj, jakim złym nawykom i pokusom udało Ci się oprzeć oraz co w swoim zachowaniu chcesz zmienić na lepsze.

Cytaty, które widzisz przy otwieraniu aplikacji, możesz spersonalizować, wybierając ulubiony nurt filozofii: od buddyzmu, przez taoizm i katolicyzm, aż po — jakżeby inaczej — stoicyzm.

Zrzuty ekranów z aplikacji „stoic. mental health tracker”
Zrzuty ekranów z aplikacji „stoic. mental health tracker”

Przy odrobinie zaangażowania i samodyscypliny stoic stanie się Twoim interaktywnym dziennikiem intencji i autorefleksji, który pomoże Ci spojrzeć na swoje życie z nowej perspektywy.

Aplikację pobierzesz bezpłatnie ze sklepu App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska