Pierwsze buty marki Puma dla graczy konsolowych!

Puma wyprodukowała swoje pierwsze obuwie przeznaczone dla graczy konsolowych – można je kupić za 160 dolarów (ok. 615 zł).

Puma Active Gaming Footwear
fot. Puma Active Gaming Footwear

Nie brakuje akcesoriów dla graczy – mamy laptopy, różne platformy, monitory do gier i tak dalej. Teraz firma Puma ogłosiła nowe interaktywne obuwie do gier. Nie, to nie pomyłka – to specjalne obuwie dla tych, którzy grają w gry wideo, a nie do sportów na świeżym powietrzu.

Puma twierdzi, że nowe obuwie jest przeznaczone tylko do użytku w pomieszczeniach i kosztuje 160 USD (ok. 615 zł). Biorąc to pod uwagę, sam nie jestem pewien, w jaki sposób pomaga poprawić wydajność graczy. Puma twierdzi, że obuwie zapewnia bezproblemowy komfort, wsparcie i przyczepność, które pomagają graczom dostosować się do różnych trybów gry. Najprawdopodobniej nowa skarpeta do gier marki Puma została zaprojektowana specjalnie do gier AR i VR.

Stworzona z myślą o graczach konsolowych „skarpeta” do gier, to pierwsza edycja Active Gaming Footwear. Zaprojektowany do użytku domowego i na arenie, zapewnia płynny komfort, wsparcie i przyczepność, dzięki czemu gracze mogą dostosować się do różnych aktywnych trybów gry, aby grać jak najlepiej.

Sprawdź także:

Puma ponownie wydaje buty do biegania RS-Computer

Idąc dalej, obuwie samo w sobie wygląda jak skarpeta. Wyposażone jest w warstwową siateczkę dla lepszej wentylacji, podzielone dno dla elastyczności i przyczepności wewnątrz, posiada piankę o podwójnej gęstości i formowaną wkładkę 3D.

Sprawdź poniższe wideo, aby zapoznać się bliżej z innowacyjnym obuwiem do gier Pumy:

Puma prawdopodobnie stara się wejść na rynek e-sportu i mody. Firma już pracowała nad zrozumieniem potrzeb odbiorców e-sportu i dołączała do kilku innych marek. Wydaje się, że Puma celuje w e-sport za pomocą nowych skarpet do gier. Takie produkty prawdopodobnie pomogą Pumie eksplorować rynek e-sportu, a także ustanowić przyczółek do zapełnienia nowej niszy w branży obuwniczej?

źródła: Puma via iPhoneHacks