Aplikacja „DogCam” do łatwego robienia selfie psom!

Zastanawiasz się, jak zrobić idealne zdjęcie psa – tak aby patrzyła się w obiektyw? Z pomocą przychodzi aplikacja mobilna „DogCam — Dog Selfie Camera”.

Aplikacja mobilna do robienia sejfie psom: DogCam — Dog Selfie Camera

Dobrze wiesz, że Twój psiak jest najsłodszy na świecie. Ale jak masz to udowodnić całemu światu, skoro za każdym razem, gdy próbujesz mu zrobić zdjęcie, zaczyna się wiercić? Pies może i jest najlepszym przyjacielem człowieka, ale kiepski z niego fotomodel.

Na szczęście za pomocą DogCam — Dog Selfie Camera bez problemu nakłonisz go do współpracy. To aplikacja do robienia zdjęć, która została zaprojektowana tak, by uchwycić Twojego pupila pod idealnym kątem. Jak? Skłaniając go do spojrzenia w obiektyw.

Oprócz przycisku migawki i funkcji odwracania zdjęcia aplikacja proponuje również szereg efektów dźwiękowych, takich jak wesołe szczekanie, wysoki gwizd i atrakcyjna piszczałka.
Stuknij, by odtworzyć efekt dźwiękowy i pstryknij zdjęcie, gdy Twój kudłacz spojrzy w obiektyw.
Jeśli Twój psiak znajduje się w kadrze, ale patrzy się gdzieś w przestrzeń, po prostu stuknij w przycisk, by odtworzyć efekt dźwiękowy i — bingo! — model spojrzy prosto w obiektyw, starając się zidentyfikować źródło hałasu.

Możesz wykorzystać tę nagłą gotowość do współpracy, by pstryknąć psyjacielowi dowolną liczbę zdjęć lub nagrać wideo.

Według Netfliksa pies jest najlepszym kompanem do oglądania seriali

Aplikacja jest niesłychanie prosta w obsłudze: uchwyć cel w obiektywie, zrób trochę hałasu i pstryknij. Jeśli któreś zdjęcie lub film wyjątkowo Ci się spodoba, możesz je udostępnić na ulubionych kanałach społecznościowych bezpośrednio z poziomu aplikacji. Czy ktoś powiedział #psinfluencer?

Przykłady zdjęć psów z aplikacją DogCam i bez niej
Przykłady zdjęć psów z aplikacją DogCam i bez niej

Aplikację DogCam pobierzesz za darmo na urządzenia z systemem iOS lub iPadOS ze sklepu App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska