Aktualizacja iOS 13.2.3 (oraz iPadOS) z poprawkami błędów

Apple udostępniło małe uaktualnienia systemów iOS 13.2.3 oraz iPadOS 13.2.3 z poprawkami błędów odświeżania w tle i pobierania wiadomości e-mail.

iOs 13.2.3 update

Najnowsze uaktualnienia mobilnych systemów operacyjnych iOS 13.2.3 oraz iOS 13.2.3 nie zawierają żadnych nowych funkcji, naprawiają za to błędy które zawiera ostatnio wydana aktualizacja oznaczona numerem 13.2.2 – zarówno dla iPadów jak i iPhone’ów.

Aby zainstalować aktualizację systemu operacyjnego iOS 13.2.3 na iPhonie albo iPodzie Touch lub iPadOS 13.2.3 na iPadzie, przejdź do aplikacji Ustawienia → Ogólne → Uaktualnienia.

Poniżej możesz zapoznać się z pełną listą poprawek, jakie wprowadzają oba systemy iOS i iPadOS 13.2.3.

Przeczytaj także:

System iOS 13 jest już zainstalowany na 70% iPhone’ów!

Systemy iOS 13.2.3 oraz iPadOS 13.2.3 zawierają poprawki błędów i udoskonalenia dotyczące odpowiednio iPhone’ów i iPadów. To uaktualnienie:

  • rozwiązuje problem, w wyniku którego wyszukiwanie systemowe oraz wyszukiwanie w aplikacjach Mail, Pliki i Notatki mogło nie działać,
  • usuwa problem, przez który zdjęcia, łącza i inne załączniki mogły nie być wyświetlane w widoku szczegółów w aplikacji Wiadomości,
  • rozwiązuje problem, który mógł uniemożliwiać aplikacjom pobieranie zawartości w tle,
  • usuwa problem, w wyniku którego aplikacja Mail mogła nie pobierać nowych wiadomości oraz nie dołączać oryginalnych wiadomości w odpowiedziach wysyłanych z kont Exchange.

iPadOS 13.2.3 update

źródło: Apple