„Flick Arena” – świetna mobilna wersja gry w cymbergaja

Zagraj w mobilnego cymbergaja na smartfonie pobierając bezpłatną grę Flick Arena, w której starasz się z graczami z całego świata na arenie bitewnej z szybkimi pojedynkami strategicznymi.

Flick Arena: Real-Time Arena PVP Battle Free

Czy zdarzyło Ci się kiedyś pomyśleć, jak wyglądałaby gra w cymbergaja na śmierć i życie? Twórcy Flick Arena na pewno się nad tym zastanawiali: to przemyślana, oparta na fizyce symulacja bitwy w czasie rzeczywistym, w której stawiasz czoła groźnym przeciwnikom na coraz bardziej niebezpiecznych arenach. Jeśli nie zniszczy Cię rywal, to pewnie zrobią to kolce i pułapki.

We Flick Arena gra się jak w brutalniejszą wersję Peggle. Widzisz przed sobą całą planszę, żołnierzy Twoich i przeciwnika; kalkulujesz i ustawiasz kąty oraz siłę, z jaką chcesz przemieścić jednostki albo broń, z której wystrzelisz. Twój wróg — człowiek albo sztuczna inteligencja — robi dokładnie to samo.

Gdy nadejdzie czas, obie strony rozpoczynają wojnę. Tutaj zaczyna się zabawa, bo przecież doskonałe strategie nie powstają na kartkach, tylko w boju. Musisz więc na bieżąco przewidywać ruchy wroga.

Przeczytaj również: Uratuj wioskę w grze mobilnej Blackmoor 2!

Ustaw kąty i siłę, a potem przygotuj się na mocne uderzenie

Aby stworzyć najlepsze strategie, zbierz potężne nowe postacie i ulepsz istniejącą talię. Zbuduj swoje ulubione talie i obracaj swój ładunek, aby opanować wiele gier pvp na arenie bitewnej, z elementami takimi jak ogniste doły i przepaści wpływające na strategię bitwy areny pvp.

Zbieraj i ulepszaj dziesiątki kart z legendarnymi i epickimi potworami i smokami, każdy z unikalnymi zaklęciami i obronami. Zgniataj wrogich graczy, rozbijając cztery kule razem, aby świętować wspaniałość i sprytną strategię PVP, i wygraj trofea, sławę i chwałę w grze Heroes Arena. Stwórz Gildię epickich bohaterów pvp na flickr arenie, aby walczyć w bardziej swobodnych grach royale, a także dzielić karty i budować własną społeczność aren bitewnych.

Rozgrywka staje się lepsza z każdym pojedynkiem. Możesz zbierać karty graczy i wzmacniać swoje umiejętności walki, zdobywając kolejne pozycje w rankingu i zgarniając fantastyczne nagrody. A jeśli poznasz podobnych sobie fanów tego tytułu, możecie założyć gildię i wspólnie rozwijać swoje zdolności w meczach towarzyskich.

Po prostu uwielbiamy produkcję Flick Arena. Jest szybka, wściekła i dostarcza mnóstwo rozrywki. To świetny sposób na poznanie naprawdę wymagających przeciwników i… rzucenie w nich kilkoma kulami ognia.

Zrzuty ekranu z aplikacji Flick Arena

Najważniejsze funkcje gry:

  • W pvp na arenie bitewnej będziesz walczył z graczami w pojedynkach opartych na fizyce!
  • Gry wieloosobowe w czasie rzeczywistym z szybkimi pojedynkami z graczami na całym świecie. Ciesz się grami bitewnymi pvp na arenie bohaterów i staw czoła swoim przyjaciołom w każdej chwili. Ciesz się rozgrzanymi meczami i ruszaj czterema piłkami! Bądź na bieżąco z wydarzeniami w grze PVP Battle w trybie wieloosobowym Flick Heroes Arena w czasie rzeczywistym.
  • Zbieraj legendarne i epickie nowe postacie i ulepszaj już istniejące. Zbuduj ostateczną legendarną talię aren PVP!
  • Wiele gier arena bohaterów z regularną rotacją na niekończące się wyzwania.
  • Wykonuj codzienne zadania, aby zdobyć epickie nagrody w bitwie wieloosobowej w czasie rzeczywistym.
  • Stwórz najlepsze formacje bojowe do czterech rozbijających się piłek, aby pokonać przeciwników w grach na arenie bitewnej.
  • Powerupy, taktyka i strategia: Flick, aby wygrać! Działania i rozgrywka zostały dostrojone, aby zapewnić większą zabawę na urządzeniu mobilnym! Użyj power-upów i zdominuj arenę PVP poprzez kontrolowaną bitwę na royale. Bardziej swobodna i przyjemna zabawa na telefon komórkowy.

Grę mobilną „Flick Arena” pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródła: App Store Polska i Google Play