Uratuj wioskę w grze mobilnej Blackmoor 2!

Jesteś wynędzniałym wojownikiem, nie masz zbroi, a Twój miecz jest wyszczerbiony i tępy. Potwór porwał jedną z mieszkanek okolicznej wsi. Jak sobie poradzisz w takiej sytuacji?

Blackmoor 2 (gra mobilna)

Bycie bohaterem w Blackmoor 2 to niełatwe zadanie. Masz jedynie miecz, który lata świetności ma już dawno za sobą, a wrogowie nadciągają całymi hordami. Dzielnie sobie z nimi radzisz, ale jest ich stanowczo zbyt wielu.

Tylko się nie poddawaj! Walcz dalej, zdobywaj doświadczenie i awansuj, a być może zyskasz nowe umiejętności, dzięki którym przetrwasz. Gdy uporasz się ze zbirami, pamiętaj, by pozbierać pozostawione przez nich złote monety i wykorzystać je do ulepszenia sprzętu, co pozwoli Ci wygrywać z jeszcze silniejszymi przeciwnikami.

Złoczyńcy nadciągają jednak ze wszystkich stron, więc na własną rękę daleko nie zajdziesz. Może warto zwrócić się o pomoc do paru znajomych? Dołącz do innych graczy online, dzieląc się z nimi przy okazji własnoręcznie zaprojektowanymi planszami.

Programiści z mieszczącego się w Hongkongu studia Four Fats tworzącego gry indie mają spory sentyment do produkcji dla dwóch graczy z czasów dzieciństwa, więc zawsze dodają tryb wieloosobowy do swoich tytułów. Grafika w stylu retro i proste sterowanie sprawią, że grając w Blackmoor 2 poczujesz się jak dawniej, gdy wspólnie ze znajomymi przesiadywaliście przy jednej konsoli.

Może Cie zainteresować także:

„League of Legends” na urządzenia mobilne i konsole w 2020 r.

Obejrzyj oficjalny zwiastun gry „Blackmoor 2”:

Dobra, wystarczy tych wspomnień! Masz przecież wioskę do uratowania! Czy podołasz temu zadaniu?

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska